Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Metamorfozy gwiazd

Roksana Węgiel pokazała się bez makijażu!

W naturalnym wydaniu zachwyca dziewczęcym wdziękiem i... piegami!

Marta Cieplak 15 kwietnia 2020 15:31
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel jest absolutną idolką nastolatek – jej konto na Instagramie obserwuje już milion osób! Dlatego 15-letnia Roxie bardzo dba o swój wizerunek i najczęściej wrzuca na feed zdjęcia w pełnym makijażu i z idealnie wyprostowanymi włosami. Jednak teraz, gdy tak jak my, jest zamknięta w domu, pozwala sobie na znacznie więcej luzu. Efekt? Na jej profilu pojawiły się właśnie fotografie zupełnie inne niż wszystkie poprzednie!

Roksana Roxie Węgiel bez makijażu

Roxie w końcu pokazała się bez podkładu i filtrów wygładzających, dzięki czemu w końcu widać na jej twarzy piękne, naturalne piegi! Są po prostu zjawiskowe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak tam miśki po Świętach?🐰

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

Do tego uroku dodaje Roksanie naturalna fryzura z lekko pofalowanymi włosami. To właśnie taki look kilka miesięcy temu sprawił, że fani porównali ją do... Michała Szpaka!

My jesteśmy zachwyceni takim wizerunkiem piosenkarki, bo w końcu wygląda na swój wiek! A Wy wolicie ją w wersji naturalnej czy scenicznej?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Twoja pasja czeka, aż dogoni ją Twoja odwaga.”💪👊

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

Kim jest Roksana Węgiel?

Roksana Emilia Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 roku w Jaśle. Uczęszczała do Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Śpiewała też w kościelnej scholi. Jesienią 2017 wzięła udział w The Voice Kids, gdzie zajęła pierwsze miejsce i tym samym podpisała kontrakt płytowy z Universal Music Polska. We wrześniu 2018 roku została wybrana na reprezentatkę Polski w Konkursie Eurowizji dla dzieci, a 25 listopada 2018 wygrała Junior Eurovison Song Contest. Od tej pory jej kariera tylko nabiera tempa! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!