Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Metamorfozy gwiazd

Roksana Węgiel pokazała się bez makijażu!

W naturalnym wydaniu zachwyca dziewczęcym wdziękiem i... piegami!

Marta Cieplak 15 kwietnia 2020 15:31
Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Roksana Węgiel jest absolutną idolką nastolatek – jej konto na Instagramie obserwuje już milion osób! Dlatego 15-letnia Roxie bardzo dba o swój wizerunek i najczęściej wrzuca na feed zdjęcia w pełnym makijażu i z idealnie wyprostowanymi włosami. Jednak teraz, gdy tak jak my, jest zamknięta w domu, pozwala sobie na znacznie więcej luzu. Efekt? Na jej profilu pojawiły się właśnie fotografie zupełnie inne niż wszystkie poprzednie!

Roksana Roxie Węgiel bez makijażu

Roxie w końcu pokazała się bez podkładu i filtrów wygładzających, dzięki czemu w końcu widać na jej twarzy piękne, naturalne piegi! Są po prostu zjawiskowe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak tam miśki po Świętach?🐰

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

Do tego uroku dodaje Roksanie naturalna fryzura z lekko pofalowanymi włosami. To właśnie taki look kilka miesięcy temu sprawił, że fani porównali ją do... Michała Szpaka!

My jesteśmy zachwyceni takim wizerunkiem piosenkarki, bo w końcu wygląda na swój wiek! A Wy wolicie ją w wersji naturalnej czy scenicznej?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Twoja pasja czeka, aż dogoni ją Twoja odwaga.”💪👊

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

Kim jest Roksana Węgiel?

Roksana Emilia Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 roku w Jaśle. Uczęszczała do Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Śpiewała też w kościelnej scholi. Jesienią 2017 wzięła udział w The Voice Kids, gdzie zajęła pierwsze miejsce i tym samym podpisała kontrakt płytowy z Universal Music Polska. We wrześniu 2018 roku została wybrana na reprezentatkę Polski w Konkursie Eurowizji dla dzieci, a 25 listopada 2018 wygrała Junior Eurovison Song Contest. Od tej pory jej kariera tylko nabiera tempa! 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.