anna-lewandowska-robert-lewandowski-kuchnia-jak-wyglada-2
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi

Robert Lewandowski czesze Klarę przy pomocy... odkurzacza. Ten filmik to hit sieci

Anna Lewandowska może być dumna z męża!

Marta Cieplak 17 stycznia 2022 12:30
anna-lewandowska-robert-lewandowski-kuchnia-jak-wyglada-2
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska wyjechała na kilka dni do Warszawy, a Robert Lewandowski został sam z córkami w Monachium. Musi więc sobie radzić nie tylko z przygotowywaniem posiłków czy usypianiem dziewczynek, ale także z uczesaniem Klary. Możemy podejrzewać, że zazwyczaj robi to Anna Lewandowska, więc dla piłkarza mogło okazać się to nie lada wyzwaniem. Gwiazdor nie poddał się jednak bez walki i wyczarował modne uczesanie z pomocą odkurzacza. Filmik prezentujący to dokonanie Anna pokazała na swoim Tik Toku. Musimy przyznać, że robi wrażenie.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski znów udowodnił, że jest tatą na medal! Nagranie z Klarą to hit sieci

Robert Lewandowski czesze Klarę z pomocą rury od odkurzacza

Filmik z Robertem Lewandowskim, który w ten niezwykle oryginalny sposób czesze starszą córkę, już jest hitem sieci nie tylko na Tik Toku, ale także na Instagramie. Wideo opublikowała na Anna Lewandowska pisząc:

Kiedy mamy nie w domu...

Fani są zachwyceni i zasypują Roberta komplementami:

Sprytny tatuś

Najlepszy fryzjer

Fryzjer, piłkarz, normalnie człowiek orkiestra

Ojciec zawsze znajdzie rozwiązanie

ZOBACZ TAKŻE: Anna i Robert Lewandowscy zabrali Klarę w wyjątkowe miejsce

Jak zrobić kucyk za pomocą odkurzacza?

Trik z robieniem kucyka przy pomocy rury od odkurzacza nie jet wcale nowy, ale jak widać korzystają z niego tatusiowie na całym świecie i Robert Lewandowski nie jest tutaj wyjątkiem. Bardzo ułatwia to bowiem czesanie i przyspiesza moment szykowania się do szkoły lub przedszkola. Wystarczy na rurę najpierw nałożyć gumkę, potem włączyć odkurzacz i przyłożyć go do włosów tak, by włosy zostały delikatnie wciągnięte przez zasysane powietrze. Można też delikatnie nakierować je dłonią, by żadne kosmyki nie wystawały. Potem wystarczy spiąć tak powstały kucyk gumką i gotowe! Bez czesania, szarpania i marudzenia, bo dla córeczek to prawdziwa atrakcja.

Kto z Was wypróbuje ten patent jeszcze dzisiaj?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?