Robert Gawliński z żoną Moniką i synami Beniaminem i Emanuelem, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Zosia Zija i Jacek Pióro
Metamorfozy gwiazd

Robert Gawliński już tak nie wygląda!

W nowej fryzurze jest podobny do... Muńka Staszczyka!

Marta Cieplak 11 marca 2020 15:31
Robert Gawliński z żoną Moniką i synami Beniaminem i Emanuelem, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Zosia Zija i Jacek Pióro

Robert Gawliński, lider zespołu Wilki, od lat miał taki sam image – znakiem charakterystycznym piosenkarza były długie, brązowe włosy. Dlatego gdy na jednym z ostatnich koncertów odbywających się w ramach Niebieskiej trasy pojawił się w krótkiej, blond fryzurze, fani oniemieli! Patrząc na najnowsze zdjęcia Gawlińskiego aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba...

Robert Gawliński w blond włosach

Metamorfoza piosenkarza jest naprawdę spektakularna! I tym bardziej szokująca, że nikt się tego nie spodziewał. Choć gdy sięgniemy pamięcią wstecz, to okazuje się, że Robert podobne uczesanie miał w roku 1999! A teraz wygląda tak:

Fani komentują odmieniony wizerunek muzyka:

10 lat mniej! Nie poznałam... WOW ! Ten , kto wpadł na ten pomysł-szacun!
Zastanawiam się co to za facet 😂😂😂dopiero po głosie poznałam 😊
Fajna fryzura bardzo cię odmładza wyglądasz świetnie
O jaaa! Blond! ❤️

Część z nich komentuje, że wygląda jak... Muniek Staszczyk. Inni pytają, czy to efekt przegranego zakładu i czy piosenkarz wróci jeszcze do starej fryzury. Ale on odpowiada krótko: „Nie”. I dodaje, że synowie raczej też nie pójdą w jego ślady. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!