Robert Gawliński z żoną Moniką i synami Beniaminem i Emanuelem, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Zosia Zija i Jacek Pióro
Metamorfozy gwiazd

Robert Gawliński już tak nie wygląda!

W nowej fryzurze jest podobny do... Muńka Staszczyka!

Marta Cieplak 11 marca 2020 15:31
Robert Gawliński z żoną Moniką i synami Beniaminem i Emanuelem, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Zosia Zija i Jacek Pióro

Robert Gawliński, lider zespołu Wilki, od lat miał taki sam image – znakiem charakterystycznym piosenkarza były długie, brązowe włosy. Dlatego gdy na jednym z ostatnich koncertów odbywających się w ramach Niebieskiej trasy pojawił się w krótkiej, blond fryzurze, fani oniemieli! Patrząc na najnowsze zdjęcia Gawlińskiego aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba...

Robert Gawliński w blond włosach

Metamorfoza piosenkarza jest naprawdę spektakularna! I tym bardziej szokująca, że nikt się tego nie spodziewał. Choć gdy sięgniemy pamięcią wstecz, to okazuje się, że Robert podobne uczesanie miał w roku 1999! A teraz wygląda tak:

Fani komentują odmieniony wizerunek muzyka:

10 lat mniej! Nie poznałam... WOW ! Ten , kto wpadł na ten pomysł-szacun!
Zastanawiam się co to za facet 😂😂😂dopiero po głosie poznałam 😊
Fajna fryzura bardzo cię odmładza wyglądasz świetnie
O jaaa! Blond! ❤️

Część z nich komentuje, że wygląda jak... Muniek Staszczyk. Inni pytają, czy to efekt przegranego zakładu i czy piosenkarz wróci jeszcze do starej fryzury. Ale on odpowiada krótko: „Nie”. I dodaje, że synowie raczej też nie pójdą w jego ślady. 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.