Robert Biedroń, VIVA! 2011
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek
O tym się mówi!

Robert Biedroń przefarbował włosy na czerwono!

Powód tej metamorfozy jest szokujący! Zapowiadał ją od dawna!

Aleksandra Frankowska 8 marca 2021 12:27
Robert Biedroń, VIVA! 2011
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek

Dzisiejszego ranka na profilu Roberta Biedronia oraz Jagi Hupało, fryzjerki gwiazd pojawiło się niesamowite zdjęcie. Polityk przefarbował swoje srebrzyste włosy na kolor czerwony! Nie chodziło jednak o upodobnienie się do Michała Wiśniewskiego – cel był inny, lecz wyjątkowy! Biedroń taką metamorfozę zapowiadał już od dawna. W końcu się udało!

Robert Biedroń przefarbował włosy na czerwono – skąd taka decyzja?

Najnowsze zdjęcie na profilu Biedronia wywołało spore poruszenie. Radykalna metamorfoza polityka ma jednak ogromne znaczenie. Kto od jakiegoś czasu obserwował jego działania wie, że zaangażował się w projekt Anji Rubik SEXEDpl, który walczy o dostęp do edukacji seksualnej. Akcja Na co Cię stać?, w którą zaangażował się Biedroń zbiera fundusze na cele statutowe fundacji. Metamorfozę przeprowadziła sama Jaga Hupało, jedna z największych fryzjerek gwiazd. Nic dziwnego, że wyszła fenomenalnie – Robert Biedroń wygląda świetnie i jak widać, nie boi się wyzwań! Czerwone włosy Roberta Biedronia zrobiły furorę w sieci!

Na co Cię stać – projekt fundacji Anji Rubik SEXEDpl

Każda ze sławnych osób, która co dwa tygodnie się angażuje ma zmierzyć się z postawionym przez fundację wyzwaniem. Uruchomiona zostaje również specjalna zbiórka pieniędzy. Jeśli określony cel zostanie osiągnięty, wówczas celebryta, polityk, ktoś znany – spełnia swoje wyzwanie. Biedroń zdecydował się na drastyczną zmianę koloru włosów w stylu Michała Wiśniewskiego! Czerwone włosy Biedronia to prawdziwy manifest siły i odwagi!

Jeżeli to, że przefarbowałem włosy na czerwono, sprowokuje do dyskusji na temat braku rzetelnej edukacji seksualnej i pomoże chociaż jednemu dzieciakowi, to warto poświęcić na jakiś czas swój kolor włosów - mówił Robert Biedroń. - W tym tygodniu zaczyna się sesja Parlamentu Europejskiego. Będę miał kilka wystąpień z mównicy, więc nie tylko cała Polska, ale też Europa zobaczy ten manifest. To dobrze, bo mało jest krajów w Europie, w których tak bardzo leży edukacja seksualna, jak w Polsce - powiedział polityk.

Jak Wam się podoba ta metamorfoza w szczytnym celu? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.