Rihanna
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Rihanna pokazała odważne nagie zdjęcie na Instagramie!

Wokalistka uwielbia szokować fanów!

Aleksandra Frankowska 16 lutego 2021 12:27
Rihanna
Fot. Getty Images

Rihanna słynie z tego, że uwielbia szokować. Gwiazda z Barbadosu udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie bez stanika, pozując jedynie w biżuterii i szortach. Przez ostatnie lata Barbadoska nieco przytyła, a zdjęcie pokazuje jej kobiece kształty i wyjątkowe tatuaże, które zdobią jej ciało. 

Rihanna nie jest już grzeczną dziewczynką

Początkowo jej kariera była dość spokojna. Rihanna tworzyła wyjątkowe piosenki o miłości, na którą czekała. Po wydaniu płyty Good Girl Gone Bad Rihanna zaczęła zmieniać swój wizerunek i z grzecznej dziewczyny, stała się prawdziwą skandalistką. Największym szokiem dla świata okazał się jej toksyczny związek z Chrisem Brownem, który 12 lat temu ją pobił. Szerokim echem odbił się w mediach również jej konflikt z ojcem, który udawał jej menadżera i zarabiał za jej plecami niebotyczne pieniądze, oparte na jej wizerunku. Obecnie, nieco wycofała się ze świata muzyki, jednak wciąż tworzy i jesteśmy pewni, że jeszcze nas zaskoczy. Popularnością cieszy się również jej marka kosmetyczna Fenty, którą chwalą influencerki i kosmetyczki z całego świata.

Rihanna pokazała niemal nagie zdjęcie na Instagramie

Wczoraj wieczorem artystka udostępniła na swoim profilu zdjęcie, na którym pozuje bez górnej części garderoby. Rihanna w lawendowych szortach i biżuterii, skrzętnie zasłania biust ręką. W oczy rzucają się nie tylko jej kształtne piersi, ale również tatuaże, które zdobią jej ciało. Włosy ma spięte w wysoki koczek, a usta pomalowane intensywną, wiśniową szminką.

Kiedy 876GUD mówi: „Ja nie chcę nosić już dziś wieczorem mojej dziewczyny” – napisała piosenkarka, oznaczając swoją firmę produkującą bieliznę.

Jak Wam się podoba tak odważne zdjęcie Barbadoski? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.