Reni Jusis nago w łóżku z kobietą
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Reni Jusis nago w łóżku z kobietą! Najnowsze zdjęcie gwiazdy szokuje!

Fotografia wzbudziła ogromne poruszenie!

Aleksandra Frankowska 29 września 2020 12:28
Reni Jusis nago w łóżku z kobietą
Fot. Instagram

Reni Jusis, której popularność przyniosły takie utwory, jak Zakręcona czy Kiedyś Cię znajdę, zmieniła nieco swój styl śpiewania. Jej najnowsza płyta wydana w języku francuskim jest niezwykle niszowa. Sama gwiazda zmieniła nieco swój wizerunek na bardziej paryski i często pozuje np. w charakterystycznym berecie. Jej najnowsze zdjęcie nie jest jednak klasycznym kadrem z codziennego życia. Szokująca fotografia nagiej Jusis z kobietą w łóżku spowodowała lawinę komentarzy. Czy Reni Jusis jest z kobietą?

Życie miłosne Reni Jusis

Rok 2019 nie był dla Jusis przyjemnym czasem. Wokalistka rozstała się z mężem, również artystą Tomaszem Makowieckim. Plastrem na ranę nie okazał się również udział w Tańcu z Gwiazdami, z którego odpadła już w pierwszym odcinku. Smutki topiła w nagrywkach do nowej płyty, która okazała się być niezwykle inspirująca i twórcza. Najnowsze zdjęcie na Instagramie Jusis sugeruje, że gwiazda nie jest już samotna. Jak to jest naprawdę? Czy Reni Jusis spotyka się z kobietą?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Woke up like this🍮Guess where 😜🤞🤞🤞🍁🐿🍂 📷 @juliabosski 😘

Post udostępniony przez Reni Jusis (@renijusisofficial)

Reni Jusis nago w łóżku z kobietą

Na Instagramie Jusis pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda pozuje w ręczniku. Co ciekawe, na profilu jej przyjaciółki Julii Przybory pojawiło się zdjęcie obu Pań nagich w łóżku! Zdjęcia wyglądają, jak z Paryża, miasta miłości. Pod postem obu Pań pojawiła się fala komentarzy sugerujących ich romans. Niektóre mówiły również o tym, że zdjęcie to nawiązuje do wczorajszej, nagiej fotografii byłego męża Jusis, który zamieścił swoje zdjęcie w sieci. Zdjęcie Reni Jusis nago w łóżku z kobietą wywołało niemałe poruszenie! Panie jednak od lat się przyjaźnią, dlatego ich bliskich zdjęcie w ogóle nie zdziwiło! Jak sądzicie? Czy to prowokacja? 

Reni Jusis nago w lozku z kobieta
Fot. Instagram

Reni Jusis nago w lozku z kobieta
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeśli macie ochotę zatańczyć w ten piątkowy wieczór, albo chociaż pomachać kapciem w fotelu, to zarzućcie nasz nowy kawałek COLEUR CAFÉ (link w bio), który zapowiada nasz francuski koncert on line „ JE SUIS RENI", zarejestrowany w ramach programu @nckultury #kulturawsieci 👏 W każdy kolejny piątek września będziemy prezentować poszczególne utwory, a już 28 września opublikujemy na youtube cały koncert, na który składają się moje ukochane francuskie utwory. Dziś na pierwszy ogień kolejna kompozycja Serge'a Gainsbourg’a, tym razem po polsku 😜 Szczególne podziękowania dla @maciejzakliczynski za szalone solo taneczne, naszej wspaniałej mikro publiczności, która (oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego) stała się częścią naszego zespołu, oraz dyrekcji i pracownikom @domkulturyswit za gościnę🙏🏻😘😘😘

Post udostępniony przez Reni Jusis (@renijusisofficial)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.