renata kaczoruk metamorfoza
Fot. VIPHOTO/East News
METAMORFOZY GWIAZD

Renata Kaczoruk już tak nie wygląda! Włosy modelki przeszły drastyczną metamorfozę

Całym procesem powstawania nowej fryzury podzieliła się na Instagramie

Aleksandra Charzewska 16 stycznia 2019 16:59
renata kaczoruk metamorfoza
Fot. VIPHOTO/East News

Tej metamorfozy się nie spodziewaliśmy! Renata Kaczoruk zmieniła kolor swoich włosów i jest… nie do poznania! Modelka uznała, że początek nowego roku jest idealnym momentem do odświeżenia wizerunku. Wczoraj gwiazda przeszła drastyczną metamorfozę włosów,  której przebiegiem podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Na jaki kolor się zdecydowała? Sprawdźcie jak teraz wygląda!

Metamorfoza Renaty Kaczoruk

Renata Kaczoruk dołączyła do grona platynowych blondynek! Modelka zdecydowała się na jeden z najtrudniejszych do utrzymania odcieni i już w pierwszej chwili po koloryzacji poczuła niepokój. Przeraziły ją żółte tony, które wyłoniły się od razu po zmyciu farby. Na szczęście fryzjer Renaty szybko opanował sytuację i poprawił odcień jej włosów przy pomocy tonującego produktu. Przy nowym, platynowym odcieniu Renata będzie musiała się nimi wspomagać nieustanie. Kaczoruk nie tylko zmieniła kolor swoich włosów, ale także znacznie je skróciła. Internauci dopatrują się podobieństwa do innych polskich gwiazd. Najczęściej wymieniają Małgorzatę Kożuchowską i Annę Rubik.

Zdjęcia Renaty Kaczoruk po metamorfozie, które modelka opublikowała na swoim profilu wywołały spore zamieszanie. Zdania fanów, którzy chętnie komentowali post są, jak zawsze w przypadku tak drastycznych zmian, bardzo podzielone. Niektórzy są zachwyceni, inni twierdzą, że gwiazda wygląda niekorzystnie a jej metamorfoza jest kompletną wtopą.

„Zdecydowanie ładniej w brązie jak dla mnie. W blondzie tak... bez wyrazu, bardzo przeciętnie. Masz zbyt nietuzinkową urodę by ją sztucznie "podkręcać””, „Jesteś piękna kobietą, a włosy to włosy. Dla mnie wyglądasz intrygująco ❤️”, „Kto to zrobił tak pięknej kobiecie?! Zabrali Ci Twoją wyjątkowość i eteryczność. Jeśli to Twoja potrzeba chwili, to rozumiem i poczekam…” – pisali fani w komentarzach na instagramowym profilu modelki.

Musimy przyznać, że drastyczna metamorfoza Renaty Kaczoruk bardzo nas zaskoczyła. Sądząc po szerokim uśmiechu gwiazdy zmiana koloru włosów i cięcia bardzo jej się spodobała. W takim wypadku my też jesteśmy na tak!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?