style_color_trophy2018
Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Relacja z 10. edycji konkursu Style & Color Trophy L’Oréal Professionnel! 

Jakie gwiazdy pojawiły się na największej imprezie fryzjerskiej roku?

Artykuł sponsorowany 1 października 2018 08:42
style_color_trophy2018
Fot. Mat. prasowe

W poniedziałek 17 września 2018 roku odbył się finał 10. edycji Style&Color Trophy L'Oréal Professionnel. Style&Color Trophy L'Oréal Professionnel jest konkursem fryzjerskim dla prawdziwych artystów, którzy nie boją się wyzwań, a kreatywność to ich drugie imię. Jak można w kilku słowach opisać gale?  Doskonałe prace konkursowe, światowe trendy oraz największe polskie gwiazdy - Aneta Kręglicka, Tomasz Kammel, Kasia Sokołowska, Maryla Rodowicz, Sławek Uniatowski i Leszek Czajka. Koniecznie zobaczcie naszą relację! 


Konkurs Style & Color Trophy, czyli przepustka do kariery 

Marka L'Oréal Professionnel jest liderem branży fryzjerskiej, który od lat lansuje i wyznacza trendy w koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów. Organizowany już po raz dziesiąty konkurs Style & Color Trophy L'Oréal Professionnel jest przepustką do kariery dla wielu utalentowanych fryzjerów. W tegorocznej edycji prace konkursowe można było zgłaszać w trzech kategoriach: Kolor, Stylizacja, Debiut Kolor. Twórczość artystów oceniało jury złożone z gwiazd i najlepszych fryzjerów w Polsce: Leszka Czajki, Anety Kręglickiej, Macieja Dowbora, Rafała Miodka, Bogusławy Chmiest i Jacka Tatomira. Jury miało wyjątkowo trudne zadanie, ponieważ poziom tegorocznej edycji konkursu był bardzo wysoki! Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 100 prac, ostatecznie w finale znalazło się tylko 11. To właśnie spośród nich, pięć najlepszych zostało nagrodzonych statuetką L’Oréal Professionel Style & Color Trophy 2018. 

style_color_trophy
Fot. Mat. prasowe
Tomasz Kammel

 

Najlepszy konkurs fryzjerski w Polsce

10. edycja gali została po raz kolejny przygotowana na najwyższym poziomie, a goście nie mogli narzekać na brak atrakcji! Reżyserem gali była niezastąpiona Katarzyna Sokołowska, a imprezę poprowadził jak zawsze czarujący Tomasz Kammel. Wieczór uświetnił rewelacyjny koncert gwiazd - Maryli Rodowicz i Sławka Uniatowskiego pod batutą orkiestry Daniela Nosewicza. Nie zabrakło również światowych inspiracji! Gościem specjalnym Style&Color Trophy L'Oréal Professionnel była gwiazda fryzjerska Guylaine Martel, Dyrektor Artystyczna i Ambasadorka L'Oréal Professionnel Kanada. Od ponad dwudziestu pięciu lat oddaje się swojej pasji do fryzjerstwa, koncentrując się na stylizacji włosów. Laureatka wielu prestiżowych nagród na całym świecie w tym 1 miejsce w międzynarodowym konkursie Haute Coiffure Française. Jej niezwykle fantazyjny pokaz stylizacji fryzur zachwycił wszystkich zebranych! 

style_color_trophy
Fot. Mat. prasowe
Jurorzy i ekipa L'Oréal Professionnel - Maciej Dowbor (juror), Zuzanna Jakubowska (L'Oréal Professionnel), Bogusława Chmiest (juror), Aleksandra Kaczmaruk (L'Oréal Professionnel), Leszek Czajka (juror), Agata Patkowska (L'Oréal Professionnel), Jacek Tatomir (juror), Aneta Kręglicka (juror), Dorota Chociszewska (L'Oréal Professionnel), Rafał Miodek (juror).

style_color_trophy
Fot. Mat. prasowe
Pokaz Guylaine Martel

style_color_trophy2018
Fot. Mat. prasowe
Pokaz Guylaine Martel

style_color_trophy
Fot. Mat. prasowe
Sławek Uniatowski

 

ZWYCIĘZCY 10. EDYCJI KONKURSU STYLE & COLOR TROPHY:

1. KATEGORIA KOLOR
Sabina Koczwara z salonu Hair Room Jadwiga Bugaj w Krakowie.


2. KATEGORIA STYLIZACJA
Gabriela Misiak z salonu e! Szymańska Edyta Pracownia Autorska w Lublinie.


3. KATEGORIA DEBIUT KOLOR
Klaudia Daniels Daniels z salonu Avant Apres Styliści Fryzur z Krakowa.


4. NAGRODA PUBLICZNOŚCI
Mart Galant-Danel - Klub Fryzjerski Gallant's z Opola.


5. NAGRODA INTERNAUTÓW
Patrycja Kamola - Pierre Lupina z Lublina.

 

style_color_trophy
Fot. Mat. prasowe
Sabina Koczwara, zwyciężczyni w kategorii Kolor z modelką

style_color_trophy
Fot. Mat. prasowe
Gabriela Misiak, zwyciężczyni w kategorii Stylizacja ze swoją modelką

style_color_trophy2018
Fot. Mat. prasowe
Klaudia Daniels, zwyciężczyni w kategorii Debiut Kolor ze swoją modelką 

style_color_trophy2018
Fot. Mat. prasowe

 

Style&Color Trophy L'Oréal Professionnel od 10 lat jest wyjątkowym i jedynym takim konkursem fryzjerskim w Polsce, a każda kolejna edycja tylko podwyższa poprzeczkę! 

 

Materiał powstał we współpracy z marką L'Oréal Professionnel

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.