Fot. Instagram @reesewitherspoon
O tym się mówi

Reese Whiterspoon pokazała nowe zdjęcie z córką. Jak dziś wygląda Ava Philippe?

Córka gwiazdy ma już 21 lat!

Marta Cieplak 23 lipca 2021 18:30
Fot. Instagram @reesewitherspoon

Ava Phillipe, córka Reese Whiterspoon, odkąd skończyła kilka lat, jest wierną kopią swojej mamy! Na niektórych zdjęciach z nastolatką aktorka wygląda niemal jak jej siostra! Jednak teraz Ava skończyła 21 lat i chce odróżnić się od sławnej mamy. W tym celu postanowiła zmienić fryzurę i obcięła grzywkę. Jak teraz wygląda?

Jak wygląda dziś córka Reese Whiterspoon?

Ava Phillippe jest córką Reese Witherspoon i Ryan'a Phillippe'a, także aktora. Urodziła się 9 września 1999 roku, gdy odtwórczyni roli Legalnej Blondynki miała 23 lata. Imię otrzymała po babci swojego ojca. Ava nie idzie jednak na razie w ślady rodziców – zamiast próbować aktorstwa, woli być influencerką. I idzie jej to świetnie, bo jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 961 tysięcy osób. Córka Reese Whiterspoon wystąpiła także w kampanii marki Draper James. Ava jest także rysowniczką. Na razie idzie jej świetnie, ale podejrzewamy, że w końcu i tak skusi się na występ w filmie lub serialu, bo po tak zdolnych rodziacach na pewno odziedziczyła talent aktorski!

W tym roku Ava skończyła 21 lat, więc według prawa Stanów Zjednoczonych jest już dorosła. Czy dlatego postanowiła zmienić uczesanie i tym samym choć trochę odróżnić się od sławnej mamy? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne – w nowym uczesaniu wygląda prześlicznie.

Zdjęciem z córką pochwaliła się zresztą sama Reese Whiterspoon i spytała pod nim:

Czy powinna zrobić sobie grzywkę?

Fani są jednomyślni i zachęcają Reese Whiterspoon do zmiany uczesania. Komplementują także, że obie panie wyglądają jak bliźniaczki! Też tak uważacie?

Poniżej znajdziecie zdjęcia Avy Phillipe, na których jest mniej podobna do mamy:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ava (@avaphillippe)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ava (@avaphillippe)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?