Rebel Wilson na diecie Adele 2020
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Rebel Wilson chudnie w oczach dzięki diecie Adele! 

Wiemy, jakie menu powoduje tak spektakularne zmiany sylwetki!

Aleksandra Frankowska 1 września 2020 16:31
Rebel Wilson na diecie Adele 2020
Fot. Instagram

Coraz więcej gwiazd Hollywood stosuje popularną dietę SIRT. To właśnie dzięki niej między innymi Adele zrzuciła aż 45 kilogramów. Zza oceanu dochodzą wieści, że kolejna słynna gwiazda stosuje dietę, a efekty są spektakularne. Mowa o Rebel Wilson, która niedawno pochwaliła się dużo szczuplejszą sylwetką. Aktorka, która do tej pory kreowała się na ciałopozytywną osobę, postanowiła jednak zmienić nieco swój wygląd i przeszła na dietę.

Dieta stirfood – na czym polega?

Zielone koktajle są podstawą diety, która w Hollywood zrobiła tak piorunujące wrażenie. Korzystają z niej największe gwiazdy. Do jadłospisu dołączane są również produkty bogate w polifenole, których zadaniem jest aktywowanie sirtuin, inaczej białek „młodości”. To właśnie dzięki nim, organizm zaczyna się zmieniać, a tkanka tłuszczowa spala się dużo szybciej.

Metamorfoza Adele na diecie SIRT 2020

Wokalistka postanowiła zmienić swoje życie tuż po rozstaniu ze swoim mężem Simonem Koneckim. Wówczas przeszła na dietę, a także rozpoczęła treningi. Wszystko to sprawiło, że zrzuciła aż 45 nadprogramowych kilogramów. Jej spektakularna metamorfoza sprawiła, że patrzył na nią cały świat. Fani poszukiwali wszędzie zdjęć, które przedstawiały by jej nową sylwetkę, jednak bezskutecznie. Dopiero niedawno sama Adele zaczęła chwalić się publicznie nowym wizerunkiem, o który bardzo ciężko walczyła.

Rebel Wilson na diecie Adele 2020

Niesamowity efekt jaki osiągnęła na diecie SIRT Adele sprawił, że przeszła na nią również australijska aktorka Rebel Wilson. Do tej pory gwiazda postrzegana była jako osoba ciałopozytywna, która podkreślała swoje krągłości i mówiła o nich z pewnością siebie. W jednym z wywiadów wyznała, że cierpi na zaburzenie zwane zespołem wielotorbielowych jajników. Sprawiło ono, że gwałtownie przytyła.

Bardzo szybko przytyłam i zauważyłam, że im jestem większa, tym jestem 'zabawniejsza'. Mimo że wcale nie zachowywałam się inaczej.

Spektakularny efekt metamorfozy Rebel Wilson

Aktorka wyznała, że na diecie SIRT, którą stosowała również Adele schudła już 18 nadprogramowych kilogramów. Dorzuciła do niej także regularne ćwiczenia i wciąż walczy o idealną sylwetkę. Na najnowszym zdjęciu prezentuje się już zupełnie inaczej, a jej fani są zachwyceni. Widać, że czuje się o niebo lepiej – jest radosna, promienna, wręcz odmieniona.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Closer each day... 🎶

Post udostępniony przez Rebel Wilson (@rebelwilson)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fight club! With Jessie & @amycastano 🥊 #Legends

Post udostępniony przez Rebel Wilson (@rebelwilson)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.