Cieszyński miał długie włosy
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Rafał Cieszyński pokazał niesamowite zdjęcie z przeszłości!

Co za fryzura!

Aleksandra Frankowska 4 lutego 2021 13:27
Cieszyński miał długie włosy
Fot. Instagram

Rafał Cieszyński to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Chociaż nie grywa już tak często jak kiedyś, to coraz prężniej działa w social mediach i publikuje zdjęcia ze swojej codzienności. Niedawno pochwalił się niesamowitą fotografią z przeszłości, która ukazuje go na potężnym motocyklu. Nie sposób nie zwrócić uwagi na jego fryzurę! Co za metamorfoza!

Szalony ślub w Las Vegas

Rafał Cieszyński od 2007 roku jest mężem Alżbiety Lenskiej, z którą wziął cichy ślub w Las Vegas. Szalona miłość okazała się tą jedyną na całe życie. Małżeństwo przeszło razem bardzo wiele, łącznie z ciężką chorobą Alżbiety, która na szczęście już za nimi. Para wychowuje wspólnie dzieci i nie wyobraża sobie życia bez siebie. Jak sami mówią o sobie – wariatka wyszła za wariata!

Rafał Cieszyński pokazał zdjęcie z przeszłości

Na jego Instagramie pojawiło się niesamowite zdjęcie młodego aktora w wieku 19 lat. Na ogromnym motocyklu, Cieszyński pozuje bez koszulki i ma… ku zaskoczeniu wielu fanów – długie włosy! Uwagę zwraca także jego opalenizna, która w tamtych czasach była niesamowicie popularna.

Taką „perełkę” wczoraj znalazłem 🤣🕺🏽💪 Once upon a time in Kołobrzeg! Sie miało 19 lat! Nie było instagrama, w kinach leciał „Desperado”, a telefony komórkowe były wielkości kaloryfera. Niech moc będzie z Wami! Super czwartku w rytmie latino😁🕺🏽🥳 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?