Promocja Rossmann -55% na kosmetyki do makijażu
Fot. adobe.stock.com
ZE ŚWIATA URODY

Już za chwilę rusza wielka promocja w sklepach Rossmann!

Zobacz, co będzie można kupić za mniej niż połowę ceny!

Marta Cieplak 10 kwietnia 2019 16:29
Promocja Rossmann -55% na kosmetyki do makijażu
Fot. adobe.stock.com

Od dłuższego czasu w sieci krążyły informacje, że w kwietniu będzie można skorzystać z długo oczekiwanej promocji -55% na kosmetyki do makijażu! Spekulowano co do daty, ale w końcu dziś na Instagramie marki pojawiła się informacja potwierdzająca datę promocji!

Zniżka -55% na kosmetyki do makijażu w Rossmann

Okazuje się, że promocja ruszy 19 kwietnia i potrwa do końca miesiąca! Zasady sprzedaży pozostaną prawdopodobnie bez zmian: zniżka będzie naliczać się od minimum trzech różnych produktów (ale zakupy można zrobić więcej niż raz!) objętych promocją, czyli oznaczonych specjalną nalepką lub zawieszką. Oznacza to, że nie można zrobić zapasu na ulubiony podkład, ale kupić fluid, puder i na przykład szminkę lub tusz.

Co ważne, promocja będzie obowiązywać nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także online. Szczegóły już wkrótce pojawią się na stronie drogerii.

Co warto kupić podczas promocji w Rossmann?

W Rossmannie jest niezwykle duży asortyment kosmetyków kolorowych, dlatego wybór jest ogromny. My proponujemy zaopatrzyć się w klasyki, czyli kosmetyki, z których korzystamy każdego dnia – podkłady, pudry czy tusze do rzęs. Poza tym warto zainwestować w produkty sezonowe takie jak bronzer czy neonowy lakier do paznokci. 

Ale pamiętaj, że ta promocja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego warto zrobić listę wcześniej i albo zamówić rzeczy przez internet albo wybrać się do sklepu zaraz po otwarciu! 

Promocja -55% na kosmetyki do makijażu Rossmann 2018
Fot. adobe.stock.com

tęczowy makijaż
Fot. instagram

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.