Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Profesjonalne zabiegi w domowym zaciszu! Najlepsze urządzenia do pielęgnacji twarzy

Xymena Borowiecka 1 sierpnia 2017 11:15
Fot. Materiały prasowe

W Azji są popularne już od wielu lat, do nas zawitały całkiem niedawno. Akcesoria i urządzenia do pielęgnacji twarzy zyskują coraz większą popularność! Szczoteczki soniczne, masażery, akcesoria do poprawy owalu twarzy czy... odkurzacz do wągrów! Oto nasz przegląd ciekawych gadżetów, które na zawsze mogą odmienić twoje rytuały pielęgnacyjne!


Kompleksowe działanie

1. Urządzenie do domowej pielęgnacji twarzy, dzięki któremu można wykonać uzupełniające się zabiegi pielęgnacyjne w zaciszu własnej łazienki. Philips VisaPure Advanced 3w1 umożliwia głębokie, ale jednocześnie delikatne oczyszczanie, japoński masaż twarzy oraz odświeżenie okolic oczu. W efekcie czego skóra wygląda na promienną i świeżą.

Fot. Materiały prasowe

 

2. Szczoteczki soniczne Foreo posiadają moc T-Sonic™, dzięki której wykonują delikatny peeling. Usuwają martwy naskórek, pozostałości makijażu, odblokowują pory oraz 99.5% brudu i sebum, ulepszając wchłanianie produktów do pielęgnacji twarzy.
 

Fot. Materiały prasowe

3. Kolejnym urządzeniem jest... odkurzacz do wągrów! Aby cały proces oczyszczanie przebiegł pomyślnie i z należytą dokładnością, powinnaś najpierw otworzyć pory. Zagotuj wodę, a następnie przelej ją do miski. Pochyl się nad miską i zakryj głowę ręcznikiem. Odczekaj pięć minut, by para otworzyła pory. Następnie przetrzyj twarz czystym ręcznikiem.
Wysysane niedoskonałości osadzą się na szyjce urządzenia. Dzięki temu możemy zaobserwować, ile sebum oraz wągrów udało nam się pozbyć podczas użycia.

Fot. Materiały prasowe


4. Rio - urządzenie do liftingu i pielęgnacji twarzy to połączenie elektrostymulacji mięśni oraz jonoforezy. Efekty widoczne są już po pierwszym użyciu, a rezultaty po kilku dniach stosowania. Urządzenie łagodnie pielęgnuje twarz, stymuluje oraz napina pozbawione elastyczności części twarzy, jak również poprawia koloryt skóry. Dołączony jest do niego specjalny żel.

Fot. Materiały prasowe

 

5. Jonowa Sauna Kosmetyczna do twarzy FC72 oczyszcza i nawilża. Zastosowana w urządzeniu technologia dzieli cząsteczki wody na drobne molekuły, które pozwalają na otwarcie porów skóry, głębokie oczyszczenie oraz pobudzenie krążenia krwi. Skóra jest odświeżona i wygładzona. Sauna widocznie poprawia ukrwienie skóry i idealnie przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Fot. Materiały prasowe

My jesteśmy pod wrażeniem rozwoju technologii i czekamy na kolejne nowinki!
A wy? Które z tych rewolucyjnych urządzeń będą wasze? :)

Zobacz także: Niezbędnik plażowicza: gadżety do opalania! Bransoletka, plaster i… aplikacja mobilna!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.