ZE ŚWIATA URODY

Od teraz możesz przetestować tatuaż, zanim się na niego zdecydujesz!

Poznaj innowacyjny pomysł Ink Box!

Aleksandra Charzewska 7 grudnia 2018 19:30
małe tatuaże
Fot. Adobe Stock

Niektórym podjęcie decyzji o zrobieniu tatuażu przychodzi spontanicznie. Inni jednak rozważają ją nawet przez kilka lat obmyślając rozmaite opcje. Jeśli należysz do tej drugiej grupy i nie  wiesz, czego dokładnie InkBox rozwiąże twoje problemy. Na czym to polega?

Czym jest InkBox?

Inkbox to firma, która produkuje półtrwałe tatuaże i dostarcza je pod same drzwi. Jeżeli boisz się, że wybierzesz nieodpowiedni wzór lub złe miejsce, InkBox da Ci możliwość przetestowania różnych opcji, zanim podejmiesz decyzję. W oficjalnym internetowym sklepie możesz zamówić gotowe wzory, lub wysłać swój własny projekt. Ich cena zależy od wielkości i rodzaju. Najtańsze kupisz już za 15 dolarów, czyli około 56 złotych. Taki tatuaż utrzymuje się od 8 do 18 dni, a jego aplikacja przypomina aplikację tatuaży dla dzieci.

Tatuaże InkBox działają jednak trochę inaczej, niż te zabawkowe. Nakłada się je na skórę również za pomocą mokrej ściereczki, jednak nie zostawiają błyszczącej powłoki, a także się nie rolują i nie ścierają. Tusz, zamiast osadzać się na skórze wnika w jej pory, dzięki czemu możemy cieszyć się nim dłużej.

InkBox to odpowiedź na problemy wszystkich niezdecydowanych osób! Zamiast od razu oddawać się w ręce tatuażysty najpierw przetestuj pożądany wzór i miejsce, a potem ciesz się dobrze podjętą decyzją!

Taki tatuaż to również idealny pomysł na szybką metamorfozę! Możesz nosić go tylko przez wakacje, lub zaaplikować przed specjalną okazją. Zdecydujesz się?  

InkBox
Fot. Materiały prasowe InkBox
InkBox
Fot. Materiały prasowe InkBox

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.