Katie Piper bez makijażu
Fot. instagram.com/katiepiper_
ZE ŚWIATA URODY

Poparzona kwasem Katie Piper pokazała się bez makijażu na Instagramie!

Zdjęcie brytyjskiej modelki wywołało dyskusję…

Aleksandra Charzewska 14 sierpnia 2018 17:29
Katie Piper bez makijażu
Fot. instagram.com/katiepiper_

Katie Piper to brytyjska modelka, której w życiu przydarzyła się ogromna tragedia. Były chłopak zemścił się na niej w okrutny sposób, za to, że z nim zerwała. Namówił swojego znajomego, by ten oblał twarz Katie kwasem siarkowym! Cała twarz modelki jest do dziś pokryta bliznami po tym oparzeniu, mimo wielu przebytych operacji. Piper jest wielkim wsparciem dla innych kobiet, które borykają się z podobnymi problemami. To dla nich na Instagramie publikuje swoje selfie… bez makijażu. Dzielna!

Historia Katie Piper 

Daniela Lyncha Katie poznała przez Internet. Był jej wielkim fanem, ale zataił przed nią fakt, że siedział w więzieniu za oblanie gorącą wodą twarzy jakiegoś mężczyzny. Gdy się zaczęli spotykać, Katie była zauroczona, ale trwało to krótko. Po dwóch tygodniach znajomości Lynch zaprosił ją na randkę do hotelu, a następnie zgwałcił i pobił. Piper nie zgłosiła tego na policję, ponieważ ją zastraszył, ale natychmiast zerwała z nim znajomość. Ta decyzja nie spodobała się oprawcy, więc namówił swojego znajomego, by oblał Katie kwasem siarkowym… Modelka miała poparzoną całą twarz, dekolt i niektóre organy wewnętrzne, a także całkowicie straciła wzrok…

Dziś Katie jest szczęśliwą żoną, matką i spełnioną kobietą. Codziennie inspiruje tysiące swoich fanek publikując w internecie zdjęcia bez makijażu.

„Tak wygląda moja twarz po bieganiu bez filtra na zdjęciu. To było trudne! Nie chcę publikować tylko rzeczy, które było łatwo osiągnąć albo są zwyczajnie imponujące”, napisała pod fotografią opublikowaną na Instagramie.

Jej obserwatorki nieustannie podziwiają jej odwagę i ogromną chęć do życia, którą się z nimi dzieli.

Zobaczcie jak Katie Piper wygląda bez makijażu.  

Katie Piper bez makijażu
Fot. instagram.com/katiepiper_
Katie Piper bez makijażu
Fot. instagram.com/katiepiper_

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.