neven-cigan-bratz-boy-poowazne-powiklania-po-operacji
Fot. Instagram@nevencigi
O tym się mówi

Chciał wyglądać jak żywa lalka, ale przypłacił to zdrowiem!

Neven Ciganovic cierpiał katusze przez trzy miesiące po operacji nosa!

Redakcja VIVA! 18 sierpnia 2020 14:30
neven-cigan-bratz-boy-poowazne-powiklania-po-operacji
Fot. Instagram@nevencigi

Neven Ciganovic to chorwacki stylista znany najbardziej z tego, że od kilku lat, z pomocą operacji plastycznych, upodabnia się do słynnych lalek Bratz. To bardzo charakterystyczne zabawki z nienaturalnie dużymi oczami, małymi nosami i wydętymi ustami, wyglądające jak z kreskówek. Mężczyzna jest nimi tak zafascynowany, że wydaje fortunę na kolejne zabiegi. Niestety jeden z nich skończył się poważnymi powikłaniami – Neven przez trzy miesiące cierpiał na bolesną erekcję! Jak to się stało?

Ciężkie powikłania po operacji nosa Nevena Ciganovica

Zafascynowany lalkami Bratz 50-latek przeszedł swoją pierwszą operację w 1992. Polegała ona na wszczepieniu implantów w skronie. Po nich były kolejne: operacje nosa, implanty skroni, żuchwy i brody, a także liczne ostrzykiwania z botoksu. Dzięki nim nie tylko wygląda jak żywa lalka, ale też trudno odgadnąć ile ma lat. Bo absolutnie nie wygląda na swój wiek! Wyobrażacie sobie, ile musi ćwiczyć, by tak wyglądać?

Jednak ostatnia procedura zmiany kształtu nosa okazała się dla niego tragiczna – bo choć sam zabieg przebiegł książkowo i Neven uzyskał efekt, o jaki mu chodziło, to pojawiły się groźne powikłania. Po wybudzeniu się z narkozy mężczyzna zauważył, że ma bolesną erekcję, która trwała... trzy miesiące! Schorzenie to nosi nazwę priapizmu. Jak podejrzewają lekarze, powikłanie było następstwem narkozy i przyjmowanego przez Nevena suplementu diety. Aby usunąć nieprzyjemne objawy model musiał przejść aż trzy operacje! Aby uświadamiać innych o tym, czym jest priapizm, założył specjalna stronę: onlyfans.com/rickvendeta

To jednak nie jest dla niego przestrogą i Neven planuje kolejne zabiegi. Aż strach pomyśleć, jak będzie wyglądał za kilka lat, skoro już teraz jego twarz wygląda jak maska!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.