Kendall Jenner
Fot. Instagram@kyliejenner
O TYM SIĘ MÓWI!

Kylie Jenner po raz pierwszy pokazała dziecko i...  płaski brzuch!

Zobaczcie jak prezentuje się gwiazda zaledwie miesiąc po porodzie

Marta Cieplak 2 marca 2018 18:15
Kendall Jenner
Fot. Instagram@kyliejenner

Kylie Jenner w ramach świętowania pierwszego miesiąca od narodzin swojej córki Stormi, postanowiła pokazać się na Instagramie w krótkim topie, który idealnie eksponuje płaski brzuch młodej mamy. Pojawiło się także zdjęcie z córeczką w ramionach, na którym widać twarz dziewczynki!

Płaski brzuch Kylie Jenner

Zawsze zaskakuje nas sytuacja w której młode mamy niemal tuż po porodzie chwalą się płaskim brzuchem, gdy większość kobiet z nadprogramowymi kilogramami zmaga się przez kilka lub kilkanaście miesięcy! Jednak w przypadku Kylie na pewno ogromne znaczenie ma wiek. Modelka i właścicielka kultowej już marki kosmetyków do makijażu Kylie Cosmetics ma bowiem zaledwie 20 lat! A w tym roku organizm znacznie szybciej wraca do siebie po porodzie. W dodatku Kylie przed ciążą intensywnie ćwiczyła z trenerem personalnym, więc mięśnie jej brzucha były mocne, a to ma ogromny wpływ na to, jak jej skóra i mięśnie zachowały się po narodzinach dziecka.

Jaką mamą jest Kylie Jenner?

Kylie jeszcze niedawno zarzekała się, że będzie opiekować się córką sama, ale rzeczywistość chyba ją przerosła, bo podobno w tej chwili ma już sztab niań do pomocy. Jak jej siostry:-) W końcu musi mieć czas na prowadzenie lukratywnego biznesu i dbanie o ciało, które także jest jej narzędziem pracy. 

Zobaczcie jak prezentuje się młoda mama na zdjęciach z Instastories:

Kylie Jenner
Fot. Instagram@kyliejenner

Kylie Jenner
Fot. Instagram@kyliejenner

A tutaj z córeczką:

 

 

my angel baby is 1 month old today

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.