Pippa Middleton
Fot. getty images
ze świata urody

Pippa Middleton zdradziła, jak dba o formę w ciąży!

Ty też możesz ćwiczyć jak siostra księżnej Kate!

Marta Cieplak 14 września 2018 15:30
Pippa Middleton
Fot. getty images

Pippa Middleton, siostra księżnej Kate, ma wyznaczony termin porodu na październik, ale nie przestaje ćwiczyć! W magazynie Waitrose zdradziła, jak wyglądały jej treningi w ciąży!

Trening Pippy Middleton

Pierwszy trymest

Pippa zdradziła, że w pierwszych miesiącach starała się jak najwięcej czasu spędzać na dworze. „To świetnie działała na moją psychikę” powiedziała. Gdy nie chodziła na jogę , pilates albo na siłownię (gdzie ćwiczyła delikatniej niż wcześniej), starała się jeździć na rowerze lub chodzić na długie spacery. Podczas nich dbała o mięśnie ramion, mocno wymachując rękoma.

Drugi trymestr

„Od najmłodszych lat jestem fanką tenisa. Sama gram i chętnie oglądam rozgrywki. Dlatego sporo czasu spędzałam na korcie nawet w ciąży” powiedziała. To dobry pomysł pod warunkiem, że taki sport uprawiało się wcześniej i że nie gra się dłuższych meczy niż 20-minutowe.

Trzeci trymestr

Ostatnie miesiące aktywności Pippy to przede wszystkim pływanie. To zresztą najlepszy wybór biorąc pod uwagę to, że na basenie istnieje najmniejsze ryzyko urazów i że pływanie doskonale odciąża kręgosłup.

A Ty jaką aktywność wybierzesz? 

Fot. East News

Pippa Middleton na rowerze, w koszuli w kartkę i w krótrkich włosach na boba
Fot. Instagram@pippamidleton

Pippa Middleton w ciąży
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.