Pippa Middleton
Fot. getty images
ze świata urody

Pippa Middleton zdradziła, jak dba o formę w ciąży!

Ty też możesz ćwiczyć jak siostra księżnej Kate!

Marta Cieplak 14 września 2018 15:30
Pippa Middleton
Fot. getty images

Pippa Middleton, siostra księżnej Kate, ma wyznaczony termin porodu na październik, ale nie przestaje ćwiczyć! W magazynie Waitrose zdradziła, jak wyglądały jej treningi w ciąży!

Trening Pippy Middleton

Pierwszy trymest

Pippa zdradziła, że w pierwszych miesiącach starała się jak najwięcej czasu spędzać na dworze. „To świetnie działała na moją psychikę” powiedziała. Gdy nie chodziła na jogę , pilates albo na siłownię (gdzie ćwiczyła delikatniej niż wcześniej), starała się jeździć na rowerze lub chodzić na długie spacery. Podczas nich dbała o mięśnie ramion, mocno wymachując rękoma.

Drugi trymestr

„Od najmłodszych lat jestem fanką tenisa. Sama gram i chętnie oglądam rozgrywki. Dlatego sporo czasu spędzałam na korcie nawet w ciąży” powiedziała. To dobry pomysł pod warunkiem, że taki sport uprawiało się wcześniej i że nie gra się dłuższych meczy niż 20-minutowe.

Trzeci trymestr

Ostatnie miesiące aktywności Pippy to przede wszystkim pływanie. To zresztą najlepszy wybór biorąc pod uwagę to, że na basenie istnieje najmniejsze ryzyko urazów i że pływanie doskonale odciąża kręgosłup.

A Ty jaką aktywność wybierzesz? 

Fot. East News

Pippa Middleton na rowerze, w koszuli w kartkę i w krótrkich włosach na boba
Fot. Instagram@pippamidleton

Pippa Middleton w ciąży
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.