Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Ze świata urody

Piotr Stramowski zaskoczył nową fryzurą! Wygląda zupełnie inaczej!

Cóż to za nowy wizerunek Panie Piotrze? - pyta fanka

Redakcja VIVA! 2 kwietnia 2020 15:31
Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Znany i lubiany przez publiczność aktor, Piotr Stramowski już dawno dołączył się do akcji #Zostańwdomu i od kilkunastu dni, wolny czas spędza w domu z rodziną. To doskonały okres dla młodego taty, właśnie teraz ma szansę spędzić ze swoim dzieckiem oraz żoną Katarzyną Warnke więcej czasu. Aktor postanowił również udzielać się społecznie. W obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, zdecydował się na pomoc jednemu ze szpitali. Zakupił maseczki, które dostarczył do placówki, w której rodziła jego żona, Katarzyna Warnke. Przy okazji pochwalił się nową fryzurą. Wygląda zupełnie inaczej!

Dziś bardzo owocny dzień! Pierwsza paczka podarunkowa powędrowała do jednego z warszawskich domów dziecka, a druga - 1200 maseczek oraz przyłbice dla położnych do szpitala im Św. Rodziny na Madalińskiego. Pomagajmy jak możemy, każdy gest się liczy - apelował, wrzucając link do pewnej zbiórki, który znajdziecie pod jego instagramowym postem.

Jaką fryzurę ma obecnie Piotr Stramowski?

Piotr Stramowski nie boi eksperymentów ze swoim wizerunkiem. Uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów młodego pokolenia, dlatego zazwyczaj fanki komplementują jego wygląd. Jak teraz wygląda aktor i jakie komentarze pojawiły się pod zdjęciem, które opublikował na Instagramie?

Piotrze świetna fryzura!

Dobra fryzura!

Co to za kozaki fryz?

Dredy? Serio?!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś bardzo owocny dzień! Pierwsza pczka podarunkowa powędrowała do jednego z warszawskich domów dziecka, a druga - 1200 maseczek, oraz przyłbice dla położnych, do Szpitala im Św. Rodziny na Madalińskiego. Pomagajmy jak możemy, KAŻDY GEST SIĘ LICZY. Nie mogę nie wspomnieć o szczytnej inicjatywie z jaką wyszła @wiol__kaa (więcej info na https://zrzutka.pl/SZYJEMYDLASZPITALI ) Krawcowe siedzą we własnych domach i szyją własnoręcznie maseczki dla lekarzy. Codziennie kolejne "porcje" trafiają do coraz to innych szpitali. Każdy może się dorzucić, każda kwota się liczy. Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na materiały do szycia, które niestety nie są tanie. Działajmy jak tylko możemy, nawet zdalnie, jest masa potrzebujachych i ogrom możliwości. Wierzę, że ten czas zbliży nas do siebie i kiedy będzie już po wszystkim, to jednak coś pozytywnego zostanie w nas i będziemy potrafili wyraźniej dostrzec drugiego Człowieka. Życzę Wam dużo ZDROWIA i WYTRWAŁOŚCI w tym jakże ciężkim i dziwnym czasie. Peace! ❤️ PS relacja w instastory⬆️⬆️⬆️ #pomagajmy #szyjemydlaszpitali #stopcovid19

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)

 

Piotr Stramowski, fryzura
Fot. Instagram,Piotr Stramowski

Piotr Stramowski, fryzura
Fot. Instagram,Piotr Stramowski

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.