Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Piotr Stramowski jest nie do poznania! Przeszedł metamorfozę roku!

To charakteryzacja do filmu "Mój dług".

Redakcja VIVA! 28 lipca 2020 10:29
Piotr Stramowski, VIVA! 19/2018, wrzesień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ruszyły zdjęcia do filmu Mój dług, którego scenariusz napisał sam Sławomir Sikora. To człowiek, którego tragiczna historia stała się inspiracją dla głośnego filmu Krzysztofa Krauzego. Sikora postanowił opowiedzieć ją na nowo, z bardziej osobistej perspektywy. Piotr Stramowski w filmie "Mój dług" wcieli się w Hektora. Aktor pokazał już pierwsze zdjęcie z planu zdjęciowego - łatwo domyślić się, że ekipa pracowała nad ujęciami kręconymi w zakładzie karnym. Właśnie dodaniem tego wątku ma się m.in. odróżniać "Mój dług" od "Długu" w reżyserii Krzysztofa Krauzego. Scenariusz do filmu napisał Bogusław Job, reżyserem filmu będzie Denis Delić ("Dywizjon 303. Historia prawdziwa" oraz "Ja wam pokażę").

Mój Dług" nie jest kontynuacją "Długu". W filmie zostaną ukazane więzienne losy Sławomira Sikory. Akcja będzie toczyła się w latach 90. aż do roku 2005, kiedy to skazany zostaje ułaskawiony przez ówczesnego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego. W retrospekcji powrócimy do sytuacji, które pokażą, dlaczego Sławomir Sikora został skazany i odbywa karę - mówił w rozmowie z serwisem naszemiasto.pl Bogusław Job

Jak wygląda Piotr Stramowski w 2020 - charakteryzacja do filmu Mój dług

Piotr Stramowski kompletnie nie przypomina siebie. Na zdjęciu ubrany jest w więzienny uniform, pali papierosa i ma imponująco obfite wąsy.

Interesująco to wygląda, jestem bardzo ciekawa efektów - piszą pod fotografią wielbiciele aktora.

W obsadzie, poza Piotrem Stramowskim, znaleźli się również m.in. Olga Bołądź, Kasia Warnke, Anna Karczmarczyk, Piotr Polk, Maria Pakulnis, Jacek Lenartowicz. Głównego bohatera "Mojego długu" gra młody aktor Bartosz Sak. Nie możemy się doczekać! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On set 💥🎥🎬 "Mój Dług" dir. Denis Delić. fot. @peter_myskovsky #hektor #onset #movie #prison #mojdlug #mydebt

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"KROPLA PRAWDY 3" kolejne odcinki już dostępne na www.kroplaprawdy.pl 🎬😎🥃 #ballantines #kroplaprawdy #whisky #serial

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.