Piotr Gąsowski
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS
Metamorfozy gwiazd

Piotr Gąsowski w bujnej fryzurze! Czy aktor przeszedł metamorfozę?!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 8 kwietnia 2021 16:27
Piotr Gąsowski
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Dla Piotra Gąsowskiego od lat brak włosów stał się wręcz znakiem rozpoznawczym. Gęsty zarost idealnie pasuje do łysiny i aktor wygląda naszym zdaniem doskonale. Okazuje się jednak, że fryzjer gwiazd Łukasz Urbański, widzi Gąsowskiego nieco inaczej. Na swoim Instagramie, gdzie chętnie prezentuje metamorfozy celebrytów, pokazał zdjęcie Gąsowskiego w bujnej czuprynie. Prezentował już nowe fryzury Agnieszki Chylińskiej, Magdy Mołek, czy Piotra Rubika. Jak wyszła mu zmiana u Gąsowskiego?

Czytaj również: Piotr Gąsowski zabrał głos w sprawie pandemii. Uważa, że aktorzy powinni być szczepieni w pierwszej kolejności

Piotr Gąsowski w bujnych, czarnych włosach

Fryzjer gwiazd Łukasz Urbański słynie z szalonych metamorfoz celebrytów, które możemy podziwiać na jego Instagramie. Pomaga mu w tym program graficzny, dzięki czemu zmiany, które proponuje są często gość spektakularne. Tym razem zaprezentował nowy wizerunek Piotra Gąsowskiego, który na co dzień jest łysy. Gąsowski na nowym zdjęciu ma bujne, czarne włosy, idealnie pasujące do ciemnego zarostu.

Czytaj również: Syn Piotra Gąsowskiego już tak nie wygląda. Jak 25-letni Kuba radzi sobie w show-biznesie?

Wiele gwiazd z dystansem podchodzi do metamorfoz fryzjera i chwali się nimi nawet na swoich kanałach. Myślicie, że Gąsowskiemu spodoba się ta przemiana? Wolicie go w bujnej fryzurze czy łysego z zarostem? 

Piotr Gąsowski
Fot. Instagram

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.