Piotr Gąsowski
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS
Metamorfozy gwiazd

Piotr Gąsowski w bujnej fryzurze! Czy aktor przeszedł metamorfozę?!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 8 kwietnia 2021 16:27
Piotr Gąsowski
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Dla Piotra Gąsowskiego od lat brak włosów stał się wręcz znakiem rozpoznawczym. Gęsty zarost idealnie pasuje do łysiny i aktor wygląda naszym zdaniem doskonale. Okazuje się jednak, że fryzjer gwiazd Łukasz Urbański, widzi Gąsowskiego nieco inaczej. Na swoim Instagramie, gdzie chętnie prezentuje metamorfozy celebrytów, pokazał zdjęcie Gąsowskiego w bujnej czuprynie. Prezentował już nowe fryzury Agnieszki Chylińskiej, Magdy Mołek, czy Piotra Rubika. Jak wyszła mu zmiana u Gąsowskiego?

Czytaj również: Piotr Gąsowski zabrał głos w sprawie pandemii. Uważa, że aktorzy powinni być szczepieni w pierwszej kolejności

Piotr Gąsowski w bujnych, czarnych włosach

Fryzjer gwiazd Łukasz Urbański słynie z szalonych metamorfoz celebrytów, które możemy podziwiać na jego Instagramie. Pomaga mu w tym program graficzny, dzięki czemu zmiany, które proponuje są często gość spektakularne. Tym razem zaprezentował nowy wizerunek Piotra Gąsowskiego, który na co dzień jest łysy. Gąsowski na nowym zdjęciu ma bujne, czarne włosy, idealnie pasujące do ciemnego zarostu.

Czytaj również: Syn Piotra Gąsowskiego już tak nie wygląda. Jak 25-letni Kuba radzi sobie w show-biznesie?

Wiele gwiazd z dystansem podchodzi do metamorfoz fryzjera i chwali się nimi nawet na swoich kanałach. Myślicie, że Gąsowskiemu spodoba się ta przemiana? Wolicie go w bujnej fryzurze czy łysego z zarostem? 

Piotr Gąsowski
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?