Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Zobacz najpiękniejsze tatuaże gwiazd – Miley Cyrus, Sara Boruc i inni!

Zainspiruj się stylem celebrytów

Marta Baran 8 stycznia 2020 15:30
Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Są modne i dzięki nim można siebie wyrazić – oczywiście chodzi o tatuaże. W świecie show biznesu stały się one bardzo modne i coraz więcej gwiazd się na nie decyduje. Rysunkami na ciele może się pochwalić między innymi Ariana Grande, Rihanna, Miley Cyrus, ale również polskie gwiazdy – Martyna Wojciechowska, Maja Sablewska oraz Sara Boruc. W naszym zestawieniu nie zabrakło napisów, drobnych tatuaży oraz tych nieco odważnych i równie inspirujących. Koniecznie czytajcie dalej!

Ariana Grande

Artystka może się pochwalić dość pokaźną ilością tatuaży na swoim ciele. Niewielkie rysunki i drobne napisy ma między innymi na dłoniach, stopach, brzuchu… A nam najbardziej spodobał się ten za uchem. Piosenkarka wykonała rysunek w 2017 roku po zamachu w Menchesterze, który miał miejsce właśnie na jej koncercie. Tatuaż ma kształt pszczoły, która symbolizuje to miasto.

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Harry Styles

Muzyk swoją przygodę z tatuażami rozpoczął w dość młodym wieku. Póki co najwięcej dzieje się na jego rękach, artystka może pochwalić się rysunkami w kształcie róży, kotwicy, gwoździ, a także ogromnego statku, Który zainspirował Was najbardziej?

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Miley Cyrus

To kolejna gwiazda, która wyraża siebie poprzez tatuaże. Na swoim koncie, a raczej ciele ma całkiem pokaźną kolekcję projektów największych artystów ze świata tatuażu. Gwiazda decyduje się głównie na te niewielkie, dlatego może zainspirować kogoś, kto chciałby sobie zrobić drobny obrazek lub napis.

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Martyna Wojciechowska

Polska podróżniczka zdecydowała się na kilka tatuaży i każdy z nich ma dla niej wyjątkowe znaczenie. Jak przyznała w jednym z wywiadów – ,,Tatuaże to jest mój sposób na wyrażenie siebie. To nie jest tylko obrazek, który chcę mieć na ciele, ale pewnego rodzaju komunikat". Martyna obecnie ma 7 tatuaży, jednak do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć wszystkich. Jeden z większych to skrzydła na rękach, to opcja dla tych co chcą, aby tatuaż był widoczny!

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Rihanna

Na swoim ciele piosenkarka ma ponad dwadzieścia tatuaży! Szczególną uwagę przyciąga ten na dłoni, a motyw ten w ostatnim czasie stał się modny nie tylko w świecie show biznesu. Z pewnością trzeba mieć dużo odwagi, aby zdecydować się na porysowanie całej dłoni i być pewnym swojej decyzji!

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Maja Sablewska

Mimo, że jej ciało jest mocno zamalowane tuszem, nadal prezentuje się bardzo kobieco, a tatuaże tylko to podkreślają. Widać, że stylistka lubi modne wzory, również te kolorowe i wyraziste. Który z nich podoba Wam się najbardziej?

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Sara Boruc

W kwestii tatuaży Sara zdecydowała się na minimalizm. Na swoim Instagramie często pokazuje ten pod obojczykiem przedstawiający napis. Widać, że świetnie komponuje się ze stylizacjami na co dzień, strojami kąpielowymi, a także wieczorowymi sukienkami. Zdecydowalibyście się na coś podobnego?  

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.