kobieta na plaży
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Wymodelowanie sylwetki jest możliwe. To prostsze, niż myślisz!

Dieta nie przyniosła oczekiwanych efektów? Bez obaw!

Artykuł sponsorowany 15 września 2021 14:05
kobieta na plaży
Fot. Adobe Stock

Zgrabne uda, brazylijskie pośladki i umięśniony brzuch – która z nas o nich nie marzy… Niestety, osiągnięcie doskonałych kształtów wymaga regularnych, męczących treningów oraz restrykcyjnej, trudnej do utrzymania diety. Ale… wcale nie musi tak być! W odpowiedzi na potrzeby milionów kobiet powstał zabieg, pozwalający na osiągnięcie wymarzonej sylwetki bez wyrzeczeń! 

CoolSculpting®
Fot. mat. prasowe

To CoolSculpting® – metoda konturowania ciała, dzięki której nieidealna dotąd figura może zmienić się już po kilku sesjach. Podczas zabiegu specjalna głowica zasysa skórę wraz z podskórną tkanką tłuszczową i przytrzymuje ją pomiędzy panelami chłodzącymi. CoolSculpting® już po jednej sesji umożliwia utratę do 27% komórek tłuszczowych w obszarze poddawanym zabiegowi, a widoczny efekt redukcji tkanki tłuszczowej jest widoczny po około 3 tygodniach. Co ważne, w Polsce dostępne są tylko głowice nowej generacji – CoolAdvantage, które nie tylko skracają czas zabiegu o połowę, ale także minimalizują uczucie dyskomfortu. CoolSculpting® to twoja gwarancja bezpiecznego modelowania sylwetki, wykonasz go w wybranych klinikach medycyny estetycznej pod nadzorem licencjonowanego specjalisty. Nadszedł czas, byś wreszcie bez stresu spojrzała w lustro! 

CoolSculpting®
Fot. mat. prasowe

KLINIKI I GABINETY, W KTÓRYCH WYKONYWANY JEST ZABIEG COOLSCULPTING ZNAJDZIESZ NA STRONACH:

www.coolsculptingpl.com/znajdz-a-klinike
www.coolsculptingpl.com/

Zabieg CoolSculpting® nie jest metodą leczenia otyłości. Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie (Allegran CoolSculpting system user manual BRZ-101-TUM-EN4-H2016). Allergan, CoolSculpting® oraz logo CoolSculpting® oraz symbol płatka śniegu są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Allergan. Systemy CoolSculpting®, aplikatory i karty są wyrobami medycznymi klasy I lub IIaCEO197. Wyłącznym dystrybutorem urządzenia CoolSculpting® w Polsce jest firma Allergan.
Data opracowania: czerwiec 2021, PL-CSC-2150007

Materiał powstał z udziałem firmy Allergan

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.