Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram
ZE ŚWIATA URODY

Wiktoria Gąsiewska powiedziała, co myśli o zabiegach medycyny estetycznej!

Czy sama je stosuje?

Redakcja VIVA! 18 marca 2020 09:00
Wiktoria Gąsiewska, Instagram
Fot. Wiktoria Gąsiewska, Instagram

Wiktoria Gąsiewska to jedna z pięknieszych aktorek młodego pokolenia. Może pochwalić się zdrowymi, długimi włosami oraz idealnie gładką cerą. Ostatnio w rozmowie z portalem Kozaczek zdradziła, jak wygląda jej codzienna pielęgnacja. Okazuje się, że nie jest ona wcale skomplikowana, a cały sekret artystki tkwi w jednym ważnym szczególe. Jesteście ciekawi, co to takiego?

Jak wygląda pielęgnacja gwiazdy?

Życie w blasku fleszczy z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Gwiazdy podczas występów publiczynych pokazują się w pełnym makijażu, który często składa się z kosmetyków zapychających pory, a skóra z czasem ,,odwdzięcza" się się wypryskami i wszelakimi nieskonałościami. Mimo to, wiele gwiazd nadal cieszy się z gładką cerą. Zastanwlialiście się, jak one to robią? Swoim sposobem na idealną skórę podzieliła się Wiktoria Gąsiewska. Jak wyznała aktorka: ,,Codziennie robię pielęgnację skóry. Bardzo dbam o nawilżenie, nie tylko od środka, ale i na zewnątrz. Nakładam bardzo dużo kremów nawilżających, jest to w ogóle chyba moja ulubiona półka w sklepach drogeryjnych". Wiktoria korzysta zarówno z kremów, jak i przeróżnych maseczek w płachcie. Aktorka ceni sobie kosmetyki, które opierają się na naturalnych i bezpiecznych składnikach. Ponadto zdecydowanie chętniej sięga po produkty nietestowane na zwierzętach. Po całym dniu nie zapomina również o demakijażu, aby nie kłaść się do łóżka z pełym makijażem, który nie wpływanie dobrze na cerę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wiktoria Gąsiewska o operacjach plastycznych

Gąsiewska zdradziła również czy korzysta z zabiegów medycyny estetyczne: ,,Sama nie podjęłam się żadnych zabiegów. Mam 21 lat, więc nie potrzebuję takich rzeczy". Mimo to, nie podchodzi do tego sceptycznie i nie krytykuje osób, które decydują się na tego typu zabiegi. Koniecznie zobaczcie zdjęcia, jak wygląda aktorka znana z takich serialów jak Barwy Szczęścia oraz Rodzinka.pl. Możemy zauważyć, że nawet bez makiajżu prezenuje się rewelacyjnie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.