Poznaj szczegóły
Fot. GETTY IMAGES
ZE ŚWIATA URODY

Sekret Kardashianek wyszedł na jaw!

Z jakich zabiegów estetycznych korzystają?

Redakcja VIVA! 12 grudnia 2019 18:30
Poznaj szczegóły
Fot. GETTY IMAGES

W show biznesie zabiegi medycyny estetycznej stały się już na porządku dziennym. Mimo, że coraz więcej gwiazd się na nie decyduje, niewątpliwie prym w korzystaniu z nich wiodą Kardashianki. O tym, na jakie zabiegi decyduje się najpopularniejszy w Ameryce klan, powiedział głośno doktor Simon Ourian, który jest bardzo popularnym lekarzem wśród celebrytów w Beverly Hills. Jego stałymi klientkami jest między innymi Kim Kardashian–West, jej siostry Khloe Kardashian oraz Kylie Jenner, a także Christie Binkley, Olivia Culp i Jenna Dewan. Na łamach magazynu People zdradził, z jakich zabiegów najczęściej korzystają właśnie siostry Kardashian!

Oglądając zdjęcia rodziny Kardashianów sprzed lat można zobaczyć, że ich wygląd zmienił się o 180 stopni. Jak się okazuje, celebrytki nie decydują się tylko na operacje plastyczne, ale głównie na nieinwazyjne metody, które przynoszą równie spektakularny efekt.

Permanentny konturing twarzy

Z pewnością każdy słyszał już o popularnym konturowaniu twarzy jak u Kim Kardashian, jednak aby taki makijaż prezentował się jeszcze lepiej, popularna stała się metoda nieoperacyjnego konturowania szczęki. Jak przyznał lekarz Simon Ourian: „Należy wypełniacz wstrzyknąć w strategiczne miejsca na twarzy, aby pod kością policzkową utworzyła się linia prosta oraz kąt od podbródka do tuż poniżej ucha. Oczywiście, na początku wszystko trzeba dokładnie wymierzyć, aby zabieg był dopasowany do kształtu twarzy klientki”. Jak przyznał doktor na początki warto zdecydować się na wypełniacz tymczasowy, którego efekt utrzymuje się od dwóch do trzech miesięcy. Następnie wstrzykiwany jest produkt, który z powodzeniem wystarcza na okres dwóch do pięciu lat. Oto cały sekret idealnie wyprofilowanej twarzy, bez użycia kosmetyków!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dr. Simon Ourian - Epione (@simonourianmd1)

Zmiana kształtu oka

Każda z nas zna to uczucie, gdy po zrobieniu mocno ściśniętego kucyka naciągnie się skóra przy skroniach oraz zmienia się delikatnie kształt oka. Siostry Kardashian postanowiły zafundować sobie ten efekt na stałe. Można to osiągnąć za pomocą dwóch metod – lasera oraz dodawania wypełniacza, aby skóra podniosła się w odpowiednich miejscach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dr. Simon Ourian - Epione (@simonourianmd1)

Nieoperacyjne powiększanie ust

Wypełniacze do warg stały się popularne już kilka lat temu dzięki Kylie Jenner. Jak zdradził lekarz Ourian wiele kobiet przychodziło do niego i prosiło, aby zrobić dokładnie takie same usta, jak miała najmłodsza Jennerka. Jednak kluczem w zrobieniu idealnej wielkości ust, jest przede wszystkim dopasowanie ich do kształtu twarzy. Według lekarza: „Ludzie robią zbyt duże usta, które wystają z twarzy. A przecież powiększanie powinno ulepszyć wygląd. Zabieg najlepiej robić stopniowo i sukcesywnie powtarzać go co miesiąc lub dwa.

Chcesz aby twoje usta były bardziej nawilżone i pełniejsze? Wypróbuj maski do ust!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dr. Simon Ourian - Epione (@simonourianmd1)

Nieoperacyjne powiększanie pośladków

Modę na kształtne, nieco większe pośladki zawdzięczamy właśnie Karashiankom. Mimo, że efekt prezentuje się spektakularnie wcale nie trzeba sobie robić operacji plastycznej. Aby pośladki wyglądały na większe, można wykonać transfer tłuszczu (brazylijski lifting) lub po prostu wstrzyknąć wypełniacz. Druga metoda jest zdecydowanie bardziej popularna, dzięki niej można uzyskać jędrniejsze oraz uniesione pośladki.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dr. Simon Ourian - Epione (@simonourianmd1)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.