Anna Lewandowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska zachwyca idealną figurą. Wygląda niesamowicie!

Jak ona to robi?

Marta Baran 18 czerwca 2019 14:45
Anna Lewandowska
Fot. East News

Anna Lewandowska wybrała się na wakacje na grecką wyspę Mykonos razem z Mariną i Wojtkiem Szczęsnym. Ania chętnie dzieli się w social mediach zdjęciami uwieczniającymi chwile spędzone w gronie najbliższych. Jej profil na Instagramie jest obserwowany przez ponad 2 miliony użytkowników! Jedno z ostatnich fotografii, na której pozowała ze swoją córką Klarą cieszy się ogromnym rozgłosem. Widać na nim, jaką tak naprawdę ma figurę trenerka fitnessu!

Anna Lewandowska na wakacjach

Lewandowska motywuje kobiety na całym świecie do regularnych ćwiczeń, zdrowego stylu życia – dla ułatwienia wydała książki, regularnie nagrywa filmiki instruktażowe, pokazujące jak ćwiczyć, a nawet pokusiła się o stworzenie aplikacji. Motywując inne kobiety do działania sama daje przykład, że odrobina chęci gwarantuje niesamowitą sylwetkę! Na zdjęciu z Klarą Ania pokazała się w stroju kąpielowym i od razu została zasypana masą pozytywnych komentarzy: Ma pani śliczną figurę a razem z Klarą ślicznie pani wygląda w sumie jak zawsze😍👶🏻, Ach ta pupa.. 🔥😍 , Cudnie👌😍, Jak można być taką idealną?, ślicznoty, pięknie :) . Kto nadal zastanawia się nad przejściem na dietę chyba już wie, że dla takiej figury warto poprawić swoje nawyki żywieniowe!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?