Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News
ZE ŚWIATA URODY

Sandra Kubicka zdecydowała się wrócić do swoich naturalnych włosów!

Jak teraz wygląda uczestniczka ,,Tańca z Gwiazdami"?

Redakcja VIVA! 24 października 2019 14:30
Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z chłopakiem, bo ją zdradzał
Fot. East News

Poczynania polskiej modelki na co dzień żyjącej w Stanach Zjednoczonych możemy śledzić w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. I wygląda na to, że w tańcu radzi sobie równie świetnie, jak w modelingu. Dzięki swoim osiągnięciom, w social mediach zebrała już ponad 500 tysięcy obserwatorów! Sandra ostatnio podzieliła się relację z wyjścia do fryzjera. Na jaką metamorfozę się zdecydowała? Koniecznie zobaczcie, jak teraz wygląda modelka.

Sandra Kubicka – metamorfoza

Do tej pory Sandra Kubicka miała rozjaśnione włosy, jak przyznała, przez liczne zabiegi stały się zniszczone, rozdwajały się końcówki i do tego było widać odrost. Aby nieco dać odpocząć włosom modelka wróciła do swojego naturalnego koloru. Widać, że teraz jej fryzura wygląda na dużo bardziej odżywioną. Efekt przed i po jest nieprawdopodobny! Koniecznie zobaczcie, jak zmieniły się włosy gwiazdy, musimy przyznać, że jej naturalny kolor prezentuje się zjawiskowo. 

Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM: sandrakubicka

Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM: sandrakubicka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…