Promocja Rossmann -55% na kosmetyki do makijażu
Fot. adobe.stock.com
ZE ŚWIATA URODY

Już dziś rusza wielka promocja w sieci sklepów Rossmann!

W ofercie produkty idealne na lato!

Marta Baran 20 czerwca 2019 18:30
Promocja Rossmann -55% na kosmetyki do makijażu
Fot. adobe.stock.com

Sezon wakacyjny oficjalnie uznajemy za otwarty. Wybierasz się na urlop i chcesz perfekcyjnie przygotować swoje ciało na czas wypoczynku? Już od dziś (piątek, 21.06) w drogeriach Rossmann startuje akcja O krok od lata. Zadbaj o nogi.

Promocja 2+2 w Rossmannie - edycja letnia

Promocja jest skierowana wyłącznie do członków klubu Rossmann i obejmie produkty do pielęgnacji stóp, paznokci oraz do depilacji, np. perełki i sole do stóp, kremy i peelingi do stóp, tarki i pilniki do stóp, skarpety złuszczające i pielęgnujące, lakiery i odżywki do paznokci, dezodoranty do stóp, maszynki, kremy do depilacji (pianki, żele), wkładki do obuwia.

Forma promocji 2+2 już kilka razy była dostępna w drogeriach - kupując cztery produkty dwa tańsze otrzymasz gratis! To świetna okazja do zaopatrzenia się w niezbędne produkty, które sprawią, że nogi będą wyglądać pięknie, a pedicure będzie do pozazdroszczenia.  

Co kupić na prezent - kosmetyki?
Fot. STOCK ADOBE

Jakie marki nie testują kosmetyków na zwierzętach?
Fot. STOCK ADOBE

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?