Promocja Rossmann -55% na kosmetyki do makijażu
Fot. adobe.stock.com
ZE ŚWIATA URODY

Już dziś rusza wielka promocja w sieci sklepów Rossmann!

W ofercie produkty idealne na lato!

Marta Baran 20 czerwca 2019 18:30
Promocja Rossmann -55% na kosmetyki do makijażu
Fot. adobe.stock.com

Sezon wakacyjny oficjalnie uznajemy za otwarty. Wybierasz się na urlop i chcesz perfekcyjnie przygotować swoje ciało na czas wypoczynku? Już od dziś (piątek, 21.06) w drogeriach Rossmann startuje akcja O krok od lata. Zadbaj o nogi.

Promocja 2+2 w Rossmannie - edycja letnia

Promocja jest skierowana wyłącznie do członków klubu Rossmann i obejmie produkty do pielęgnacji stóp, paznokci oraz do depilacji, np. perełki i sole do stóp, kremy i peelingi do stóp, tarki i pilniki do stóp, skarpety złuszczające i pielęgnujące, lakiery i odżywki do paznokci, dezodoranty do stóp, maszynki, kremy do depilacji (pianki, żele), wkładki do obuwia.

Forma promocji 2+2 już kilka razy była dostępna w drogeriach - kupując cztery produkty dwa tańsze otrzymasz gratis! To świetna okazja do zaopatrzenia się w niezbędne produkty, które sprawią, że nogi będą wyglądać pięknie, a pedicure będzie do pozazdroszczenia.  

Co kupić na prezent - kosmetyki?
Fot. STOCK ADOBE

Jakie marki nie testują kosmetyków na zwierzętach?
Fot. STOCK ADOBE

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!