Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official
METAMORFOZY GWIAZD

Nowe zdjęcie Natalii Siwiec na Instagramie budzi wiele kontrowersji!

Czy przeszła ona operację plastyczną?

Redakcja VIVA! 27 czerwca 2019 15:00
Natalia Siwiec – operacja plastyczna
Fot. INSTAGRAM @nataliasiwiec.official

Niektóre gwiazdy nie mają nic przeciwko, aby poprawić w swoim wyglądzie to i owo. Część z nich głośno mówi, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i usług chirurga plastycznego, inne zaś nie są zbyt wylewne w tej kwestii. W świecie show-biznesu wiele osób od dawna spekuluje, że w swój wygląd lubi ingerować Natalia Siwiec. Jedno z ostatnich zdjęć opublikowanych przez celebrytkę wzbudziło wiele kontrowersji. O co chodzi?

Czy Natalia Siwiec przeszła operację plastyczną?

Na swoim Instagramie Miss Euro 2012 opublikowała zdjęcie, na którym pokazała się w pełnym makijażu, wykonanym przez znaną wśród gwiazd wizażystkę Magdalenę Pieczonkę. Jednak pod fotografią obserwatorzy Natalii podkreślili w komentarzach, że w jej wyglądzie coś się zmieniło, a dokładniej nos: To taki mocny retusz czy nos jest po operacji?, Jeżeli nosek to zasługa operacji to radze Ci przystopować z ulepszaniem swojej urody bo zaczyna przynosić odwrotny skutek do spodziewanego.., a mi się nosek bardzo podoba, idealnie pasuje 🤗. Niektórzy chwalą jej nowy wygląd, innym zaś nie do końca podoba się efekt. Jak myślicie, Natalia zdecydowała się na małą poprawkę w swoim wyglądzie czy to zwyczajnie zasługa mocnego makijażu?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy pomaluje cię ciotka @magdapieczonkamakeup

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

A tak Natalia Siwiec wyglądała w maju 2006 roku:

Natalia Siwiec 19 maja 2006 roku
Fot. ADRIAN SLAZOK/REPORTER
 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.