zabiegi medycyny estetycznej za mniej niż 500 złotych
Fot. Fotolia/materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

3 najlepsze zabiegi tlenowe za mniej niż 500 złotych!

Marta Cieplak, Xymena Borowiecka 30 sierpnia 2017 06:30
zabiegi medycyny estetycznej za mniej niż 500 złotych
Fot. Fotolia/materiały prasowe

Tlen. Potrzebny jest do funkcjonowania każdej komórki w naszym ciele. Odpowiada także za wygląd skóry – gdy jest dobrze dotleniona, sprawia wrażenie widocznie młodszej. A przecież każda z nas marzy o jasnej, promiennej i jędrnej skórze, mimo upływu lat. Medycyna estetyczna ułatwia nam zadanie i otwiera się na innowacyjne technologie, dlatego zainwestuj nie tylko w kosmetyki dotleniające, ale także w profesjonalne zabiegi o takim działaniu.

Te, które wybrałyśmy kosztują mniej niż 500 złotych!


Zobacz także: Inwestycja w urodę? Dosłownie! Zobacz, które gwiazdy mają swoje salony kosmetyczne


1. Magiczna bańka - zabieg w namiocie tlenowym


Jeśli masz ochotę na zupełnie wyjątkowe doświadczenie, umów się na zabieg kosmetyczny wykonywany w specjalnej bańce tlenowej (to rodzaj okrągłego namiotu wypełnionego w 99,995% czystym tlenem!).
 

Sprawi, że skóra będzie zrelaksowana, dotleniona i zdrowsza. A co za tym idzie, lepiej przyswoi wszelkie podane jej podczas zabiegu składniki aktywne. Każdy taki rytuał składa się z kompozycji masaży, które wprowadzają ciało i umysł w stan błogości. Dodaj do tego zmysłowe aromaty i relaksującą muzykę, a osiągniesz prawdziwy stan zen.

Szukaj na: www.beautyin.pl/natura-bisse Już od 350 zł!

 

2. Regeneracja i odmłodzenie


Zabieg Skinceuticals polega na infuzji, czyli wtłoczeniu w skórę tlenu pod wysokim ciśnieniem (wykonuje się to specjalnym, bardzo dokładnym aplikatorem). Oprócz tego na skórę oddziałuje także kwas hialuronowy oraz inne składniki, takie jak witaminy A, C, E oraz oleje roślinne, aloes, beta-glukan oraz prowitamina B5 (w zależności od tego, jaki zabieg wybierzemy). W efekcie cera jest promienna i jakby wypełniona od środka. To idealny zabieg przed tak zwanym wielkim wyjściem. Można go także wykonywać w seriach! Kosztuje około 500 zł.

Zobacz koniecznie: www.skinceuticals.pl 

 

A po powrocie z wakacji... wyrównanie kolorytu


Marzysz o tym, by twoja skóra promieniała blaskiem i miała jednolity koloryt? Skorzystaj z zabiegu urządzeniem Geneo. Inspiracją do jego stworzenia były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających. Stymulując takie właśnie działanie, Geneo wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen jest wysyłany do obszaru zabiegowego. Jednocześnie złuszcza skórę, dzięki czemu składniki odżywcze wchłaniają się o wiele intensywniej. Kosztuje od 250 zł,

Sprawdź na: www.geneo.info


Na który z nich się zapiszesz? 
My mamy ochotę na wszystkie! :)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.