METAMORFOZY GWIAZD

Michał Wiśniewski zaskoczył nową fryzurą. Fani w szoku!

W takiej odsłonie jeszcze go nie widzieliśmy

Redakcja VIVA! 24 czerwca 2019 18:43
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski słynie ze swojej czerwonej charakterystycznej fryzury. W przeszłości piosenkarz co prawda kilka razy postanowił zaskoczyć wszystkich i mogliśmy go widzieć w zielonych, pomarańczowym, a nawet różowych włosach. Mimo to zawsze wracał do swojego ulubionego odcienia. Aż do dziś... Najnowsze metamorfoza dobitnie pokazała, że artysta lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Jak teraz wygląda? 

Nowa fryzura Michała Wiśniewskiego

Metamorfozę artysty przeprowadził znany fryzjer gwiazd Kajetan Góra. Profesjonalista sprawił, że muzyk wygląda teraz niczym gwiazda reggae. Kto by się spodziewał?! Michał opublikował zdjęcie na swoim Instagramie. Widać na nim, że ma dredy. Pod zdjęciem fani piosenkarza zespołu Ich Troje od razu zareagowali i podzielili się swoją opinią na temat tej spektakularnej zmiany: „Tego jeszcze nie grali, Wolę czerwony, Za niedługo przekonamy się, czy to nie fake”.

Jak uważacie, czy Michał faktycznie zrobił sobie dredy, czy postawił sobie zażartować i nieco wkręcić swoich obserwatora? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.