Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
METAMORFOZY GWIAZD

Michał Wiśniewski zaskoczył nową fryzurą. Fani w szoku!

W takiej odsłonie jeszcze go nie widzieliśmy

Redakcja VIVA! 24 czerwca 2019 18:43
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski słynie ze swojej czerwonej charakterystycznej fryzury. W przeszłości piosenkarz co prawda kilka razy postanowił zaskoczyć wszystkich i mogliśmy go widzieć w zielonych, pomarańczowym, a nawet różowych włosach. Mimo to zawsze wracał do swojego ulubionego odcienia. Aż do dziś... Najnowsze metamorfoza dobitnie pokazała, że artysta lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Jak teraz wygląda? 

Nowa fryzura Michała Wiśniewskiego

Metamorfozę artysty przeprowadził znany fryzjer gwiazd Kajetan Góra. Profesjonalista sprawił, że muzyk wygląda teraz niczym gwiazda reggae. Kto by się spodziewał?! Michał opublikował zdjęcie na swoim Instagramie. Widać na nim, że ma dredy. Pod zdjęciem fani piosenkarza zespołu Ich Troje od razu zareagowali i podzielili się swoją opinią na temat tej spektakularnej zmiany: „Tego jeszcze nie grali, Wolę czerwony, Za niedługo przekonamy się, czy to nie fake”.

Jak uważacie, czy Michał faktycznie zrobił sobie dredy, czy postawił sobie zażartować i nieco wkręcić swoich obserwatora? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.