Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
METAMORFOZY GWIAZD

Michał Wiśniewski zaskoczył nową fryzurą. Fani w szoku!

W takiej odsłonie jeszcze go nie widzieliśmy

Redakcja VIVA! 24 czerwca 2019 18:43
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski słynie ze swojej czerwonej charakterystycznej fryzury. W przeszłości piosenkarz co prawda kilka razy postanowił zaskoczyć wszystkich i mogliśmy go widzieć w zielonych, pomarańczowym, a nawet różowych włosach. Mimo to zawsze wracał do swojego ulubionego odcienia. Aż do dziś... Najnowsze metamorfoza dobitnie pokazała, że artysta lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Jak teraz wygląda? 

Nowa fryzura Michała Wiśniewskiego

Metamorfozę artysty przeprowadził znany fryzjer gwiazd Kajetan Góra. Profesjonalista sprawił, że muzyk wygląda teraz niczym gwiazda reggae. Kto by się spodziewał?! Michał opublikował zdjęcie na swoim Instagramie. Widać na nim, że ma dredy. Pod zdjęciem fani piosenkarza zespołu Ich Troje od razu zareagowali i podzielili się swoją opinią na temat tej spektakularnej zmiany: „Tego jeszcze nie grali, Wolę czerwony, Za niedługo przekonamy się, czy to nie fake”.

Jak uważacie, czy Michał faktycznie zrobił sobie dredy, czy postawił sobie zażartować i nieco wkręcić swoich obserwatora? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!