Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm
METAMORFOZY GWIAZD

Marta Wierzbicka o chudnięciu: ,,Moje ciało zareagowało w ten sposób na warunki, w jakich żyję”

Aktorka szczerze o swoich problemach!

Marta Baran 22 sierpnia 2019 18:24
Marta Wierzbicka
Fot. Instagram @mtttttm

Jakiś czas temu pisaliśmy o reakcji fanów Marty Wierzbickiej w związku z jej drastyczną utratą kilogramów. Byli oni wręcz zaniepokojeni jej wyglądem. Po raz pierwszy aktorka postanowiła wypowiedzieć się na łamach magazynu Glamour o swoim chudnięciu. Czy faktycznie ma nad tym kontrolę?

Marta Wierzbicka o swojej diecie

Kilka tygodni temu aktorka wypowiedziała się na temat swojej diety. Stara się prowadzić zdrowy styl życia, swoimi posiłkami oraz aktywnie spędzanym czasem dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Wiele osób zaniepokoiło się jej stanem twierdząc, że jest za chuda. Artystka postanowiła się uzewnętrznić: ,,Przede wszystkim moje schudnięcie nie odbyło się w sposób drastyczny. Chudłam systematycznie przez rok. Wiesz, co najbardziej mnie w całym tym zamieszaniu zdziwiło? Postawa innych kobiet, że wyglądam niezdrowo i że powinnam coś zjeść. Zaczęłam się zastanawiać, w jakich w ogóle czasach żyjemy, dlaczego ludziom wydaje się, że mają prawo w ten sposób komentować wygląd innych, oceniać”.

Jak przyznaje Marta, od lat zmaga się z niepochlebnymi komentarzami, często jej hejterzy poruszają temat jej… biustu: ,,Kiedy miałam 18 lat, największym problemem było dla mnie to, że nie mieszczę się w tym kanonie. Byłam szczupłą, małą dziewczynką, która ma duży biust. Miałam trudności z kupowaniem ubrań w sklepach, a gdy oglądałam staniki w Internecie, to wszystkie prezentujące je dziewczyny były szczupłe i miały taki mały, kształtny biust. [...] Mogłam się z tym pogodzić albo zrobić sobie operację zmniejszenia piersi, której się bałam, albo próbować głośno o tym mówić, żeby zamknąć usta innym. Dostałam za to po łbie”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Czy Marta Wierzbicka jest zadowolona ze swojego wyglądu?

Wygląda na to, że aktorka świetnie czuje się w swoim ciele: ,,Moja dzisiejsza waga to wypadkowa tego, w jakim momencie życia jestem. A ten jest bardzo dobry – spełniam się zawodowo, mam szczęśliwe życie osobiste. Moje ciało zareagowało w ten sposób na warunki, w jakich żyję. Zaakceptowałam to, kim jestem. Co o tym sądzić”. Waszym zdaniem fani mogą być słusznie zaniepokojeni?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.