Czy Marina inspiruje się Arianą Grande?
Fot. INSTAGRAM @marina_official, EAST NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Marina Łuczenko — Szczęsna okrzyknięta polską Arianą Grande!

Gwiazdy mają ze sobą dużo wspólnego

Marta Baran 27 kwietnia 2019 08:00
Czy Marina inspiruje się Arianą Grande?
Fot. INSTAGRAM @marina_official, EAST NEWS

Ostatnie dni w mediach społecznościowych zostały zdominowane przez jeden temat - Coachellę. Festiwal, który odbywa się już od 20 lat, co roku przyciąga największe gwiazdy show biznesu z całego świata. Nie mogło tam zabraknąć również naszych rodzimych artystów i influenserów. Najwięcej emocji wzbudziła Marina Łuczenko — Szczęsna! Dlaczego? Czytajcie dalej.

Marina Łuczenko — Szczęsna na Coachelli

Festiwal Coachella to istna rewia mody. Zarówno stali bywalcy, jak i inni uczestnicy tygodniami przygotowują stylizacje, będące idealnym połączeniem boho i grumge'u, ktore wpiszą się w klimat festiwalu. Również Marina Łuczenko, która bawiła się podczas imprezy z Marceliną Zawadzką i Patricią Kazadi, starannie dobrała garderobę! Swoimi stylizacjami pochwaliła się ma Instagramie, a jej obserwatorzy nie mieli wątpliwości, która z nich była najlepsza! Artystka zdecydowała się na body i spódnicę ze zwierzęcym motywem oraz różową perukę i do złudzenia przypominała Arianę Grande! Tak przynajmniej twierdziła część internautów. Piosenkarka zapytana o to, czy zgadza się z takim porównaniem odparła jednak, że kompletnie nie...

Sekret Mariny na idealną sylwetkę oraz skórę!

Okazuje się, że wygląd zewnętrzny to nie jedyne podobieństwo miedzy gwiazdami! Obie bardzo dbają o sylwetkę oraz cerę, i mają na to podobne sposoby! Zarówno Ariana, jak i Marina stawiają na zdrową dietę i obie są miłośniczkami japońskiej kuchni. W jednym z wywiadów Marina przyznała, że uwielbia herbatę matcha i może ją pić non-stop! Również w przypadku pielęgnacji skóry piosenkarki mają podobne nawyki. Obie podkreślają, że jednym z ważniejszych rytuałów, o którym starają się nie zapominać jest regularne oczyszczanie twarzy. Nawet jeśli są zmęczone, pamiętają o dokładnym demakijażu i nawilżeniu cery, wybierając kosmetyki naturalnego pochodzenia. Mają nawet wspólnego faworyta - olej kokosowy. Polska wokalistka uwielbia też peelingi z wykorzystaniem miodu.

Dbacie o urodę w podobny sposób?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@sweetener tour resumes thurs 🌫 see u soon, Edmonton !

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.