Isis Gee w białej sukience
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Mało kto pamięta jeszcze Isis Gee! Celebrytka zmieniła się nie do poznania!

Dekadę temu była rozchwytywana przez fanów!

Redakcja VIVA! 18 grudnia 2020 16:14
Isis Gee w białej sukience
Fot. East News

Isis Gee, która od jakiegoś czasu promuje się jako Tamara Gee, pojawiła się na polskim rynku muzycznym w 2007 roku. Tuż po wydaniu albumu Hidden Treasure tajemnicza wokalistka wystąpiła w polskiej edycji programu Taniec z gwiazdami. Na parkiecie radziła sobie całkiem nieźle - odpadła dopiero w dziewiątym odcinku, ale widzowie przez długi czas zastanawiali się nad fenomenem celebrytki. W 2008 pod wpływem nagłej popularności, Isis Gee reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, który wówczas odbywał się w Belgradzie. W preselekcjach pokonała między innymi Nataszę Urbańską, ale na europejskiej scenie nie poradziła sobie najlepiej, zajęła przedostatnie miejsce w finale. Po tej porażce, Isis Gee nagle zniknęła z show biznesu. Co się z nią stało i jak wygląda obecnie?

Isis Gee jest teraz Tamarą Gee - przeszła ogromną metamorfozę

Wokalistka zrezygnowała z pseudonimu Isis Gee, obecnie przedstawia się jako Tamara, nie Isis. Celebrytka chyba zrezygnowała również z kariery muzycznej, na chwilę obecną ma własną markę kosmetyczną. Na Instagramie Tamarę Gee obserwuje ponad 10.tys obserwujących. Koniecznie zobaczcie, jak się zmieniła...

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.