Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski
ZE ŚWIATA URODY

Małgorzata Socha pokazała się w bikini i... zachwyca?

Czy nie jest zbyt szczupła?

Redakcja VIVA! 26 września 2019 15:30
Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha wybrała się na kilkudniowy wypoczynek do Hiszpanii. Na swoim Instagramie na bieżąco zdaje relację z pobytu. Zdjęcie aktorki pozującej w bikini wywołało dość spore zamieszanie wśród internautów. Jak wygląda artystka w takim wydaniu?

Małgorzata Socha w bikini

Gwiazda w swoich social mediach często pokazuje, że pracuje nad swoją sylwetką, a efekty są rewelacyjne. Podczas urlopu Małgosia wstawiła zdjęcie, na którym prezentuje się w bikini, a jej sylwetka zachwyca! Aż trudno uwierzyć, że aktorka jest mamą trójki dzieci. Jej brzuch jest rewelacyjny, z pewnością może jej pozazdrościć niejedna kobieta.

Co na to fani?

Obserwatorzy Sochy na Instagramie nie mogą wyjść z podziwu: ,,Ale forma!", ,,Piękny brzuch ❤️ szacunek wiem ile to pracy", ,,Super figura, ślicznie 😘😍", ,,Mega figura po trójce dzieci Pani Małgosiu😉👍👌💪". Fotografią zachwycają się również gwiazdy między innymi Zosia Ślotała: ,,O zesz!!!!!! Jaki brzuch! Po trójce dzieci!!!!! 🙈🙈🙈🙈🙈 @malgosia_socha czy jak urodzę trzecie tez taki będę miała? 🤣" Aktorka jest w świetnej formie, koniecznie zobaczcie zdjęcie i sami oceńcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.