Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
ZE ŚWIATA URODY

Małgorzata Socha szaleje na stoku! Fani komentują jednak jej...figurę!

Aktorka jest coraz szczuplejsza!

Redakcja VIVA! 7 stycznia 2020 15:30
Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Po świętach i powitaniu Nowego Roku 2020, przyszedł czas na zimowy wypoczynek w górach. Z takiej opcji spędzania wolnego czasu zdecydowała się skorzystać między innymi Małgorzata Socha. Gwiazda spędziła aktywny czas na urlopie w Bukowinie Tatrzańskiej. Artystka oczywiście pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których widać, że świetnie się bawi. Mimo pięknych widoków, nie to przyciągnęło obserwatorów aktorki. Koniecznie poznajcie szczegóły!

Małgorzata Socha – Instagram oszalał na punkcie jej nowych zdjęć

Mimo, że podczas wypadu w góry Małgosia mogła odrobinę odpocząć od pracy na planie, to wczasy spędziła bardzo aktywnie. W swoich social mediach gwiazda pozowała w stroju na stok i musimy przyznać, że jej sylwetka przedstawia się niesamowicie. Widać, że aktorka dba o swoje ciało, prawdopodobnie jest na diecie i regularnie ćwiczy. Prywatnie Socha jest mamą trójki dzieci, a więc chapeau bas, że udaje jej się wygospodarować czas na treningi.

Pod fotografią nie brakuje miłych komentarzy: ,,Jaka piękna 😍", ,,Jaka chudzina! 😍", ,,Co za figura! 🤭😘 Wygląda Pani rewelacyjnie!!! 😃", ,,Pani Małgosiu wygląda Pani lepiej niż kilka lat temu. Rewelacja". A jak Wam podoba się Małgosia Socha w takiej odsłonie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.