Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
ZE ŚWIATA URODY

Małgorzata Socha pokazała się bez makijażu!

Jak gwiazda prezentuje się w wersji sauté?

Redakcja VIVA! 10 lutego 2020 18:30
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha to bez wątpienia jedna z piękniejszych kobiet w polskim show biznesie. Ilekroć pokazuje się na ważnych eventach, zawsze prezentuje się elegancko oraz modnie. Mimo, że jest aktorką oraz mamą na pełny etat, potrafi znaleźć chwilę dla siebie – pracuje nad sylwetką, a także nie zapomina o rytuałach pielęgnacyjnych. Na swoim Instagramie gwiazda postanowiła podzielić się zdjęciem, na którym widać, że odpowiednio zadbana skóra to podstawa. Na fotografii możemy zauważyć, że Małgosia nie ma na sobie grama makijażu, a idealnej skóry może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Jesteście ciekawi, jak artystka wygląda w naturalnej odsłonie?

Małgorzata Socha – jak gwiazda wygląda bez makijażu?

Małgosia podzieliła się zdjęciem ze swojej łazienki, gdzie pozuje w samym ręczniku. Musimy przyznać, że ćwiczenia z pewnością nie idą na marne, bo widać, że świetnie się prezentuje. Jednak nie tylko to przyciągnęło uwagę jej obserwatorów z Instagrama. Gwiazda pokazała, jak wygląda na co dzień, bez grama makijażu. Jej skóra jest do pozazdroszczenia – nie dopatrzymy się tam niedoskonałości oraz zmarszczek! Oczywiście nie mogło zabraknąć pozytywnych komentarzy: Przepiękna , Ślicznie . Koniecznie zobaczcie zdjęcie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.