Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
ZE ŚWIATA URODY

Małgorzata Socha pokazała się bez makijażu!

Jak gwiazda prezentuje się w wersji sauté?

Redakcja VIVA! 10 lutego 2020 18:30
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha to bez wątpienia jedna z piękniejszych kobiet w polskim show biznesie. Ilekroć pokazuje się na ważnych eventach, zawsze prezentuje się elegancko oraz modnie. Mimo, że jest aktorką oraz mamą na pełny etat, potrafi znaleźć chwilę dla siebie – pracuje nad sylwetką, a także nie zapomina o rytuałach pielęgnacyjnych. Na swoim Instagramie gwiazda postanowiła podzielić się zdjęciem, na którym widać, że odpowiednio zadbana skóra to podstawa. Na fotografii możemy zauważyć, że Małgosia nie ma na sobie grama makijażu, a idealnej skóry może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Jesteście ciekawi, jak artystka wygląda w naturalnej odsłonie?

Małgorzata Socha – jak gwiazda wygląda bez makijażu?

Małgosia podzieliła się zdjęciem ze swojej łazienki, gdzie pozuje w samym ręczniku. Musimy przyznać, że ćwiczenia z pewnością nie idą na marne, bo widać, że świetnie się prezentuje. Jednak nie tylko to przyciągnęło uwagę jej obserwatorów z Instagrama. Gwiazda pokazała, jak wygląda na co dzień, bez grama makijażu. Jej skóra jest do pozazdroszczenia – nie dopatrzymy się tam niedoskonałości oraz zmarszczek! Oczywiście nie mogło zabraknąć pozytywnych komentarzy: Przepiękna , Ślicznie . Koniecznie zobaczcie zdjęcie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.