Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
ZE ŚWIATA URODY

Małgorzata Socha pokazała się bez makijażu!

Jak gwiazda prezentuje się w wersji sauté?

Redakcja VIVA! 10 lutego 2020 18:30
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha to bez wątpienia jedna z piękniejszych kobiet w polskim show biznesie. Ilekroć pokazuje się na ważnych eventach, zawsze prezentuje się elegancko oraz modnie. Mimo, że jest aktorką oraz mamą na pełny etat, potrafi znaleźć chwilę dla siebie – pracuje nad sylwetką, a także nie zapomina o rytuałach pielęgnacyjnych. Na swoim Instagramie gwiazda postanowiła podzielić się zdjęciem, na którym widać, że odpowiednio zadbana skóra to podstawa. Na fotografii możemy zauważyć, że Małgosia nie ma na sobie grama makijażu, a idealnej skóry może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Jesteście ciekawi, jak artystka wygląda w naturalnej odsłonie?

Małgorzata Socha – jak gwiazda wygląda bez makijażu?

Małgosia podzieliła się zdjęciem ze swojej łazienki, gdzie pozuje w samym ręczniku. Musimy przyznać, że ćwiczenia z pewnością nie idą na marne, bo widać, że świetnie się prezentuje. Jednak nie tylko to przyciągnęło uwagę jej obserwatorów z Instagrama. Gwiazda pokazała, jak wygląda na co dzień, bez grama makijażu. Jej skóra jest do pozazdroszczenia – nie dopatrzymy się tam niedoskonałości oraz zmarszczek! Oczywiście nie mogło zabraknąć pozytywnych komentarzy: Przepiękna , Ślicznie . Koniecznie zobaczcie zdjęcie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.