Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sekret swojej idealnej talii!

Czy to możliwe, że nosi gorset wyszczuplający?

Redakcja VIVA! 13 września 2019 07:03
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia dzielić się swoimi sekretami z fanami na Instagramie i prowadzić z nimi aktywną rozmowę pod postami. Najczęściej komentarze fanów dotyczą jej odważnych stylizacji, inspiracji beauty oraz zdrowego trybu życia. Tym razem internauci na jednym ze zdjęć gwiazdy, dopatrzyli się gorsetu, który wystawał spod bluzki celebrytki. Gwiazda odpowiedziała internautce, że treningi, które wykonuje, wymagają od niej zakładania pod ubranie specjalnego gorsetu. Przyznała również, że czasami zakłada go ze względów zdrowotnych. Dzięki temu nie boli ją kręgosłup, poza tym wygląda wtedy na szczuplejszą niż jest w rzeczywistości.

"Przepraszam, ale ja widzę, że pod podkoszulką jest chyba gorset wyszczuplający, pomagający, co zakłada się na ćwiczenia" - napisała jedna z fanek.  

Odpowiedź gwiazdy była natychmiastowa

Trening EMS wymaga zakładania specjalnych kamizelek i dlatego nie można zakładać pod strój gorsetu. Tu stanik sportowy się odznacza, ale czasem na zwykły trening zakładam gorset, bo mniej wtedy boli kręgosłup i taka talia od razu, że milej się patrzy" - wyjaśniła Małgorzata Rozenek-Majdan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja już po💪 a Wy? 😁

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.