Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O tym się mówi

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sekret swojej idealnej talii!

Czy to możliwe, że nosi gorset wyszczuplający?

Redakcja VIVA! 13 września 2019 07:03
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia dzielić się swoimi sekretami z fanami na Instagramie i prowadzić z nimi aktywną rozmowę pod postami. Najczęściej komentarze fanów dotyczą jej odważnych stylizacji, inspiracji beauty oraz zdrowego trybu życia. Tym razem internauci na jednym ze zdjęć gwiazdy, dopatrzyli się gorsetu, który wystawał spod bluzki celebrytki. Gwiazda odpowiedziała internautce, że treningi, które wykonuje, wymagają od niej zakładania pod ubranie specjalnego gorsetu. Przyznała również, że czasami zakłada go ze względów zdrowotnych. Dzięki temu nie boli ją kręgosłup, poza tym wygląda wtedy na szczuplejszą niż jest w rzeczywistości.

"Przepraszam, ale ja widzę, że pod podkoszulką jest chyba gorset wyszczuplający, pomagający, co zakłada się na ćwiczenia" - napisała jedna z fanek.  

Odpowiedź gwiazdy była natychmiastowa

Trening EMS wymaga zakładania specjalnych kamizelek i dlatego nie można zakładać pod strój gorsetu. Tu stanik sportowy się odznacza, ale czasem na zwykły trening zakładam gorset, bo mniej wtedy boli kręgosłup i taka talia od razu, że milej się patrzy" - wyjaśniła Małgorzata Rozenek-Majdan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja już po💪 a Wy? 😁

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sobota pracująca💪 trening EMS, rolowanie, drenaż limfatyczny, vacu sport. Wszystko trwało godzinę. Niesamowite połączenie treningu i regeneracji💪 według specjalistów medycyny sportowej, regeneracja jest prawie tak samo ważna jak trening. Wszystko pod czujnym okiem trenera, fizjoterapeuty 💪to bardzo ważne u osób, które tak jak ja mają problem z kręgosłupem. Już się nie mogę doczekać efektów 💪😁 chociaż pierwsze poczuje zakwasy🤪😂😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…