Ze świata urody

Maja Sablewska przyznaje się do... zabiegów medycyny estetycznej!

"Nie ukrywam, że przesadziłam"

Redakcja VIVA! 12 października 2019 11:00

Maja Sablewska w show biznesie jest od wielu lat. Pamiętamy ją jeszcze z czasów, gdy była managerką Dody i Mariny. Mimo, że sprawdzała się bardzo dobrze jako manager, w pewnym momencie postanowiła wybrać zupełnie inną drogą zawodową. Porzuciła pracę dla gwiazd i sama stała się celebrytką. Najpierw wystąpiła jako jurorka w X Factor, potem dostała swój program o metamorfozach w TVN Style. Zmiany i rozwój zawodowy, spowodowały że Maja coraz więcej czasu i energii poświęcała na swój wizerunek. Wyglądała coraz lepiej, ale czasami można przekroczyć granicę... Dziś Maja Sablewska wspomina moment, kiedy dała się ponieść modzie, na zabiegi medycyny estetycznej. A przecież Maja Sablewska to naprawdę piękna i bardzo stylowa kobieta. Co sama mówi o swoich doświadczeniach? 

Nie ukrywam, że przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, bo ulegałam trendom, bo trafiłam do lekarzy, którzy byli większymi celebrytami niż ja wtedy – mówiła Sablewska na spotkaniu zorganizowanym przez jedną z klinik medycyny estetycznej w Warszawie.

Ważne, żeby nie dążyć za wszelką cenę do ideału, bo dążenie do ideału odczłowiecza. Wtedy nie zwracamy uwagi na takie podstawowe wartości jak miłość, prawda, szacunek i świadomość – mówi Maja.

Co Maja Sablewska ma w szafie?
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
 

Fot. East News

Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.