Ze świata urody

Maja Sablewska przyznaje się do... zabiegów medycyny estetycznej!

"Nie ukrywam, że przesadziłam"

Redakcja VIVA! 12 października 2019 11:00

Maja Sablewska w show biznesie jest od wielu lat. Pamiętamy ją jeszcze z czasów, gdy była managerką Dody i Mariny. Mimo, że sprawdzała się bardzo dobrze jako manager, w pewnym momencie postanowiła wybrać zupełnie inną drogą zawodową. Porzuciła pracę dla gwiazd i sama stała się celebrytką. Najpierw wystąpiła jako jurorka w X Factor, potem dostała swój program o metamorfozach w TVN Style. Zmiany i rozwój zawodowy, spowodowały że Maja coraz więcej czasu i energii poświęcała na swój wizerunek. Wyglądała coraz lepiej, ale czasami można przekroczyć granicę... Dziś Maja Sablewska wspomina moment, kiedy dała się ponieść modzie, na zabiegi medycyny estetycznej. A przecież Maja Sablewska to naprawdę piękna i bardzo stylowa kobieta. Co sama mówi o swoich doświadczeniach? 

Nie ukrywam, że przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, bo ulegałam trendom, bo trafiłam do lekarzy, którzy byli większymi celebrytami niż ja wtedy – mówiła Sablewska na spotkaniu zorganizowanym przez jedną z klinik medycyny estetycznej w Warszawie.

Ważne, żeby nie dążyć za wszelką cenę do ideału, bo dążenie do ideału odczłowiecza. Wtedy nie zwracamy uwagi na takie podstawowe wartości jak miłość, prawda, szacunek i świadomość – mówi Maja.

Co Maja Sablewska ma w szafie?
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
 

Fot. East News

Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.