Ze świata urody

Maja Sablewska przyznaje się do... zabiegów medycyny estetycznej!

"Nie ukrywam, że przesadziłam"

Redakcja VIVA! 12 października 2019 11:00

Maja Sablewska w show biznesie jest od wielu lat. Pamiętamy ją jeszcze z czasów, gdy była managerką Dody i Mariny. Mimo, że sprawdzała się bardzo dobrze jako manager, w pewnym momencie postanowiła wybrać zupełnie inną drogą zawodową. Porzuciła pracę dla gwiazd i sama stała się celebrytką. Najpierw wystąpiła jako jurorka w X Factor, potem dostała swój program o metamorfozach w TVN Style. Zmiany i rozwój zawodowy, spowodowały że Maja coraz więcej czasu i energii poświęcała na swój wizerunek. Wyglądała coraz lepiej, ale czasami można przekroczyć granicę... Dziś Maja Sablewska wspomina moment, kiedy dała się ponieść modzie, na zabiegi medycyny estetycznej. A przecież Maja Sablewska to naprawdę piękna i bardzo stylowa kobieta. Co sama mówi o swoich doświadczeniach? 

Nie ukrywam, że przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, bo ulegałam trendom, bo trafiłam do lekarzy, którzy byli większymi celebrytami niż ja wtedy – mówiła Sablewska na spotkaniu zorganizowanym przez jedną z klinik medycyny estetycznej w Warszawie.

Ważne, żeby nie dążyć za wszelką cenę do ideału, bo dążenie do ideału odczłowiecza. Wtedy nie zwracamy uwagi na takie podstawowe wartości jak miłość, prawda, szacunek i świadomość – mówi Maja.

Co Maja Sablewska ma w szafie?
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
 

Fot. East News

Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!