La Toya Jackson 2019
Fot. East News
Z życia GWIAZD

La Toya Jackson bardzo się zmieniła! Czy to efekt operacji plastycznych?

Wygląda zupełnie inaczej!

Redakcja VIVA! 10 października 2019 15:38
La Toya Jackson 2019
Fot. East News

La Toya Jackson jest piątym z dziewięciorga dzieci Josepha i Katherine Scruse Jacksonów. Znana w show biznesie jako piosenkarka i aktorka, ale tak naprawdę jej kariera nigdy nie nabrała rozmachu. W 1980 roku zadebiutowała solowo albumem, zatytułowanym po prostu La Toya Jackson. Wydała łącznie dziewięć albumów studyjnych oraz jeden minialbum. Niestety w przeciwieństwie do swojego rodzeństwa (Janet Jackson i Michaela) nie zdobyła popularności, ani uznania w świecie muzycznym. Nic zatem dziwnego, że od lat próbuje wzbudzić zainteresowanie mediów w inny sposób, niestety nie zawsze dobry. Zobaczcie jak kiedyś wyglądała, a jak prezentuje się obecnie.

Jak zmieniła się La Toya Jackson w 2019 roku?

La Toya Jackson bardzo często pojawia się na ściankach, pracuje nad swoim wizerunkiem i stara się być obecna w show biznesie. W ostatnim czasie paparazzi sfotografowali celebrytkę podczas spaceru w Los Angeles. Nie można odmówić jej figury i bardzo kreatywnej stylizacji. La Toya ma obecnie 63 lata i jej figura prezentuje się naprawdę świetnie. Niestety twarz uległa wyraźnej zmianie. Wygląda zupełnie inaczej niż nawet rok wcześniej. Wystarczy porównać jej zdjęcia z przeszłości, z tymi współczesnymi. Naszym zdaniem La Toya Jackson nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnich latach padła ofiarą nie do końca udanych zabiegów medycyny estetycznej. Co myślicie o jej nowym looku? 

La Toya Jackson w 2019
Fot. East News

La Toya Jackson w 2019
Fot. East News

La Toya Jackson w 2019
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.