Krzysztof Gojdź, Viva! maj 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIM JEST GŁOŚNO

Doradza przeszczep włosów Andrzejowi Dudzie, chwali Dodę za pośladki. Kim jest doktor Krzysztof Gojdź?

Damian Duda 28 listopada 2016 20:15
Krzysztof Gojdź, Viva! maj 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Krzysztof Gojdź blisko dwa lata temu na stałe zagościł w polskim show-biznesie. Lekarz medycyny estetycznej bardzo szybko odnalazł się w celebryckiej rzeczywistości. Do tego stopnia, że postanowił zaproponować prezydentowi Andrzejowi Dudzie „najnowocześniejszą metodę przeszczepiania włosów’’. 

 

Zobacz także: Kora zachwala lekarza gwiazd - doktora Krzysztofa Gojdzia! "To wizjoner"

 

Kim jest Krzysztof Gojdź? 

 

Urodził się w 1972 roku w niewielkim mieście, Dębnie. W rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla „Vivy!’’, wyznał, że ilekroć dojeżdża do tablicy z nazwą rodzinnej miejscowości, dopadają go nie tylko wspomnienia. 

 

„Za każdym razem, gdy widzę tabliczkę z nazwą „Dębno”, łza mi się w oku kręci. Zwalniam wtedy, bo za rogatkami jest fotoradar i jadąc tym moim czerwonym ferrari 50 kilometrów na godzinę, mam czas na refleksję.’’ 

„Doktor gwiazd’’ - bo tak pieszczotliwie nazywany jest Krzysztof Gojdź na warszawskich salonach - uwielbia chwalić się swoim luksusowym życiem oraz licznymi sukcesami. A ma czym. Jest jedynym certyfikowanym polskim lekarzem i wykładowcą American Academy of Aesthetic Medicine.  W rozmowie z „Vivą!’’ odniósł się do plotek, jakoby jego dyplomy były nieprawdziwe. 

 

„Na przykład takie, żeby studiować w Stanach? Słyszałam, że Twoje dyplomy to jest pic na wodę fotomontaż.

 

Też słyszałem. I jeszcze że nie jestem lekarzem i nie mam prawa do wykonywania zawodu. Wszystko jest do sprawdzenia w internecie, w Izbach Lekarskich. Wydaje mi się, że zawdzięczam to mojej tak zwanej konkurencji. Nie, to złe słowo. Ja nie mam konkurencji. Do mnie zapisy są na kilka miesięcy naprzód. Zabiegi, które wprowadzam w swoich klinikach, są absolutnymi nowościami i dopiero później pojawiają się w innych. Bez przerwy się szkolę. Lekarz medycyny estetycznej powinien mieć duszę artysty, widzieć przestrzennie, mieć wyczucie piękna.’’

Przyjaciel gwiazd

 

Gojdź od początku wiedział, że jedną z najlepszych dróg do zaistnienia w show-biznesie, jest posiadanie wpływowych oraz sławnych przyjaciół. Doktor przyjaźni się m.in. z Magdą Gessler, Małgorzatą Kożuchowską oraz Joanną Krupą - to tylko niektóre z nazwisk, lista jest znacznie dłuższa. Niestety, nie dla wszystkich bywa tak łaskawy, jak dla Dody, którą pochwalił za... pośladki. Prezydentowi Andrzejowi Dudzie Krzysztof Gojdź polecił przeszczep włosów. 

 

- Pan prezydent jest obfotografowany z tyłu i widać prześwity! Panie Prezydencie, zapraszam na najnowocześniejszą metodę przeszczepiania włosów, tak jak sobie zrobił doktor Gojdź. Myślę, że jesteśmy w stanie zapełnić tę łysinę z tyłu głowy po to, żeby nie odbijała się w świetle reflektorów - powiedział Party.pl Krzysztof Gojdź.

 

Jak sądzicie, czy Andrzej Duda skorzysta z zaleceń sławnego lekarza? 

 

Przeczytaj także: Krzysztof Gojdź: „Jak płaczę, to szczerze. Jak kocham to szczerze, a jak nienawidzę…” Jaki jest doktor gwiazd?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.