ZE ŚWIATA URODY

Kendall Jenner otwiera swoją markę kosmetyczną!

Będzie się zdecydowanie różnić od tych należących do innych gwiazd

Marta Baran 11 maja 2019 07:00
Kendall Jenner i jej nowa marka kosmetyczna
Fot. INSTAGRAM @kendalljenner

Otwieranie marek kosmetycznych wśród gwiazd staje się prawdziwym hitem. Własnej firmy dorobiła się już Rihanna, Kylie Jenner oraz Hailey Bieber. Teraz przyszła kolej na modelkę Kendall Jenner.

Imperium kosmetyczne Kendall Jenner

Gwiazda kilka tygodni temu ogłosiła, że będzie współtworzyć linię kosmetyków do pielęgnacji jamy ustnej. W ten sposób modelka poszła w ślady swojej młodszej siostry Kylie i rozkręcić biznes w branży beauty. Okazuje się, że to może być tylko część informacji! Jak donosi serwis Women’s Wear Daily Jennerka zarejestrowała już znaki towarowe "Kendall" oraz "Kendall Jenner", a wszyscy słusznie zauważyli, że nie ma w nich dopisku z stylu Cosmetics lub Beauty. Pojawiają się podejrzenia, że celebrytka planuje rozszerzyć zakres działalności jej marki np. o produkty do pielęgnacji skóry i włosów, akcesoria do makijażu i perfumy.

Fani Kendall z pewnością nie mogą się doczekać otwarcia sklepu. Można podejrzewać, że podobnie jak w przypadku marki Kylie Cosmetics, należącej do siostry modelki, odniesie ona ogromny sukces, a kobiety na całym świecie zapragną mieć produkty właśnie z tego sklepu.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.