Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA
ZE ŚWIATA URODY

Kayah przyznała się do operacji plastycznej uszu! Jej historia wywołała emocje wśród fanów!

Czy rzeczywiście było warto?

Redakcja VIVA! 21 października 2019 12:31
Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA

Kayah przyznała się do kolejnej operacji plastycznej. Piosenkarka w wywiadzie dla Vogule Poland wyznała, że zoperowała sobie uszy. Kiedy i dlaczego zdecydowała się na ten zabieg? Piosenkarka urodę poprawiła już w wieku 16 lat, aby wyeliminować kompleksy i poprawić wizerunek sceniczny, zdecydowała się poddać operacji plastycznej. Jak zdradziła artystka, bardzo długo dochodziła do siebie:

Miałam kiedyś odstające uszy i bardzo się tego wstydziłam. Poprosiłam, aby na urodziny nikt mi nie dawał prezentów, tylko pieniądze na operację. Bardzo mi na niej zależało. Bardzo się nacierpiałam. Dzisiaj (…) po tygodniu zdejmują ci szwy i bandaże. Ja się przez miesiąc męczyłam – przyznała artystka w rozmowie z Vogule Poland.

Dlaczego Kayah bardzo chciała zrobić operację plastyczną uszu?

Wokalistka w jednym z wywiadów, opowiada że był to wyjątkowy dla niej czas, początek kariery scenicznej.  Miała wtedy niespełna 16 lat. Śpiewała z zespołem Tilt znany hit Mówię Ci że i właśnie zaproszono ją do udziału w teledysku, do tej właśnie piosenki. Zależało jej bardzo, aby w klipie wystąpić w odpowiednio dobranej stylizacji oraz gładko zaczesanych włosach, w stylu Shade. Dlatego uszy powinny wyglądać idealnie. Wokalistka nie ukrywa, że obecnie taka operacja nie wiąże się z żadnymi komplikacjami, w latach 90-tych Kayah bardzo długo dochodziła do siebie:

Męczyłam się przez miesiąc w bandażach. Swędzenie było najgorsze, drapałam się długopisem. Najśmieszniejsze jest w tej historii to, że dopiero na planie teledysku dowiedziałam się, że gram w słuchawkach!

Co myślicie, warto było operować uszy? 

Kayah, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Fot. Magda Wunsche & Samsel

Kayah, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!