Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski
Ze świata urody

Katarzyna Skrzynecka wygląda jak Jennifer Lopez? Schudła już 16 kg!

To zdjęcie zachwyca!

Redakcja VIVA! 17 października 2019 14:40
Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski

Wielką metamorfozę Katarzyny Skrzyneckiej śledzi obecnie cała Polska. Znana aktorka postanowiła zadbać o siebie i swoje zdrowie i przeszła na dietę wegańską. Przy okazji oczywiście jej sylwetka bardzo się zmieniła. Aktorka wielokrotnie wypowiadała się już na temat swojego nowego sposobu na życie, oraz diecie dzięki której schudła już ponad 15 kg. Koniecznie przeczytajcie, na jakiej diecie jest obecnie Katarzyna Skrzynecka.

Co je na obiad Katarzyna Skrzynecka?

Katarzyna Skrzynecka podkreśla, że jej dieta nie polega na głodzeniu się, tylko umiejętnej eliminacji niektórych składników i potraw. W wywiadzie dla magazynu Flesz  powiedziała:

Na obiad i kolacje jadłam zupy warzywne bez mięsa i tłuszczu, albo warzywa lub grzyby zapiekane w piekarniku. Po trzech miesiącach zaczęłam przywracać w menu ryby i chude mięso. W ogóle nie czułam głodu.

Ile obecnie waży Katarzyna Skrzynecka? 

Na początku Kasia Skrzynecka informowała, że zrzuciła 10 kilogramów, a teraz mówi już o 16 kilogramach. Jej plan to 20 kilogramów. Katarzyna Skrzynecka bardzo chce powrócić do rozmiaru 38, który nosiła przez większość życia.

Nie odpuszczam, czuję się fantastycznie. Jeśli osiągamy zamierzony efekt, musimy tylko później rozsądnie i stopniowo z diety wychodzić.

Katarzyna Skrzynecka przypomina Jennifer Lopez? 

Ostatnie zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej, które opublikowała na Instagramie, wyraźnie pokazuje jak pięknie zmienia się Kasia Skrzynecka. Przypomina zdjęcia, które publikuje na swoim profilu JLo. Artystka wygląda kwitnąco. Oczywiście z przyjemnością udziela wywiadów, opowiada w nich jak się odżywia i jakie daniea pojawiają się na co dzień w jej menu. Co powiedziecie o nowym wizerunku Katarzyny Skrzyneckiej?  

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Jennifer Lopez
Fot. WWD/REX/Rex Fashion/East News, MICHAL KOLYGA/REPORTER

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tgifselfie 🖤

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…