Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS
METAMORFOZY GWIAZD

Julia Wróblewska pokazała się w zupełnie nowej odsłonie!

Aktorka postanowiła znacznie zmienić swój wizerunek?

Redakcja VIVA! 6 lutego 2020 14:30
Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Julia Wróblewska pierwsze kroki w show biznesie stawiała już jako mała dziewczynka, kiedy to wystąpiła w filmie „Tylko mnie kochaj”. Tam wcieliła się w postać uroczej, małej Michaliny. Ponadto mogliśmy ją zobaczyć między innymi w „Listach do M.”, „M jak miłość”, wystąpiła także w jednej z edycji popularnego programu „Taniec z Gwiazdami”. Ponadto jej fani mogą na bieżąco śledzić, co się dzieje w jej życiu dzięki mediom społecznościowym. Ostatnio gwiazda zaskoczyła zdjęciem, na którym pokazała się w nowym kolorze włosów. Jak teraz wygląda?

Julia Wróblewska przeszła metamorfozę

Na swoim Instagramie Julia zebrała już dość duże grono „followersów” – bo aż 511 tysięcy. Pokazuje tam, jak spędza czas wolny, a także zdradza sekrety swojego stylu. Ostatnio artystka zaskoczyła nowymi zdjęciami, na których wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory! Julia postanowiła przefarbować włosy na kolor różowy i wydaje się, że jej obserwatorom ta metamorfoza bardzo się spodobała. Nie brakuje miłych komentarzy: „Pasują Ci takie włosy 🤩 świetnie wyglądasz”, „Prześliczna 😍😍”, „Ale Ci ładnie w tym kolorze 😍”, „Strzał w 10-tke!! Świetnie wyglądasz 😊”. A jak Wam się podoba nowy look Julki? Czy w takim młodzieżowym, dziewczęcym stylu również jest jej do twarzy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.