Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz
ZE ŚWIATA URODY

W takiej odsłonie Joanny Liszowskiej jeszcze nie widzieliśmy!

Aktorka jest nie do poznania

Redakcja VIVA! 19 listopada 2019 11:45
Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz

O Joannie Liszowskiej w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno. Aktorka zaskakuje nowymi fryzurami i mogłoby się wydawać, że już nic nie jest w stanie nas zdziwić. Jednak podczas poniedziałkowej Gali Kobiecej & Męskiej Marki Roku zdecydowanie zaskoczyła metamorfozą. Prawdopodobnie nikt nie spodziewał się takiej zmiany. Koniecznie zobaczcie, jak teraz prezentuje się gwiazda.

Platynowy blond Joanny Liszowskiej

Mimo, że na gali pojawiła się plejada gwiazd to właśnie Joanna Liszowska skradła show. Artystka postawiła na cekinową sukienkę, jednak nie to przykuło główną uwagę fotoreporterów. Aktorka diametralnie zmieniła swoją fryzurę, tym razem postawiła na ostre cięcie, platynowy blond oraz dłuższą grzywkę, która w tym sezonie jest hitem. Fani są zachwyceni: ,,Extra bardzo pięknie wyglądasz..", ,,Myślałam, ze to Izabella Scorupco", ,,Cudowna", ,,Bosko", ,,Jak dla mnie bomba". A jak Wam podoba się Joanna Liszowska w nowej odsłonie? Czy ta fryzura jej służy? według nas ten look jej pasuje! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial)

Jak teraz wygląda?
Fot. EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.