Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz
ZE ŚWIATA URODY

W takiej odsłonie Joanny Liszowskiej jeszcze nie widzieliśmy!

Aktorka jest nie do poznania

Redakcja VIVA! 19 listopada 2019 11:45
Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz

O Joannie Liszowskiej w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno. Aktorka zaskakuje nowymi fryzurami i mogłoby się wydawać, że już nic nie jest w stanie nas zdziwić. Jednak podczas poniedziałkowej Gali Kobiecej & Męskiej Marki Roku zdecydowanie zaskoczyła metamorfozą. Prawdopodobnie nikt nie spodziewał się takiej zmiany. Koniecznie zobaczcie, jak teraz prezentuje się gwiazda.

Platynowy blond Joanny Liszowskiej

Mimo, że na gali pojawiła się plejada gwiazd to właśnie Joanna Liszowska skradła show. Artystka postawiła na cekinową sukienkę, jednak nie to przykuło główną uwagę fotoreporterów. Aktorka diametralnie zmieniła swoją fryzurę, tym razem postawiła na ostre cięcie, platynowy blond oraz dłuższą grzywkę, która w tym sezonie jest hitem. Fani są zachwyceni: ,,Extra bardzo pięknie wyglądasz..", ,,Myślałam, ze to Izabella Scorupco", ,,Cudowna", ,,Bosko", ,,Jak dla mnie bomba". A jak Wam podoba się Joanna Liszowska w nowej odsłonie? Czy ta fryzura jej służy? według nas ten look jej pasuje! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial)

Jak teraz wygląda?
Fot. EAST NEWS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.