Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz
ZE ŚWIATA URODY

W takiej odsłonie Joanny Liszowskiej jeszcze nie widzieliśmy!

Aktorka jest nie do poznania

Redakcja VIVA! 19 listopada 2019 11:45
Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz

O Joannie Liszowskiej w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno. Aktorka zaskakuje nowymi fryzurami i mogłoby się wydawać, że już nic nie jest w stanie nas zdziwić. Jednak podczas poniedziałkowej Gali Kobiecej & Męskiej Marki Roku zdecydowanie zaskoczyła metamorfozą. Prawdopodobnie nikt nie spodziewał się takiej zmiany. Koniecznie zobaczcie, jak teraz prezentuje się gwiazda.

Platynowy blond Joanny Liszowskiej

Mimo, że na gali pojawiła się plejada gwiazd to właśnie Joanna Liszowska skradła show. Artystka postawiła na cekinową sukienkę, jednak nie to przykuło główną uwagę fotoreporterów. Aktorka diametralnie zmieniła swoją fryzurę, tym razem postawiła na ostre cięcie, platynowy blond oraz dłuższą grzywkę, która w tym sezonie jest hitem. Fani są zachwyceni: ,,Extra bardzo pięknie wyglądasz..", ,,Myślałam, ze to Izabella Scorupco", ,,Cudowna", ,,Bosko", ,,Jak dla mnie bomba". A jak Wam podoba się Joanna Liszowska w nowej odsłonie? Czy ta fryzura jej służy? według nas ten look jej pasuje! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial)

Jak teraz wygląda?
Fot. EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.