Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz
ZE ŚWIATA URODY

W takiej odsłonie Joanny Liszowskiej jeszcze nie widzieliśmy!

Aktorka jest nie do poznania

Redakcja VIVA! 19 listopada 2019 11:45
Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz

O Joannie Liszowskiej w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno. Aktorka zaskakuje nowymi fryzurami i mogłoby się wydawać, że już nic nie jest w stanie nas zdziwić. Jednak podczas poniedziałkowej Gali Kobiecej & Męskiej Marki Roku zdecydowanie zaskoczyła metamorfozą. Prawdopodobnie nikt nie spodziewał się takiej zmiany. Koniecznie zobaczcie, jak teraz prezentuje się gwiazda.

Platynowy blond Joanny Liszowskiej

Mimo, że na gali pojawiła się plejada gwiazd to właśnie Joanna Liszowska skradła show. Artystka postawiła na cekinową sukienkę, jednak nie to przykuło główną uwagę fotoreporterów. Aktorka diametralnie zmieniła swoją fryzurę, tym razem postawiła na ostre cięcie, platynowy blond oraz dłuższą grzywkę, która w tym sezonie jest hitem. Fani są zachwyceni: ,,Extra bardzo pięknie wyglądasz..", ,,Myślałam, ze to Izabella Scorupco", ,,Cudowna", ,,Bosko", ,,Jak dla mnie bomba". A jak Wam podoba się Joanna Liszowska w nowej odsłonie? Czy ta fryzura jej służy? według nas ten look jej pasuje! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial)

Jak teraz wygląda?
Fot. EAST NEWS

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.