Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz
Ze świata URODY

Jesienna aktywność Joanny Liszowskiej! Aktorka wciąż chudnie! 

Jaki sport uprawia?

Redakcja VIVA! 21 października 2019 14:29
Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz

Joanna Liszowska zaskakuje tej jesieni energią i pozytywnym nastrojem. Lato za nami, ale to nie znaczy, że aktorka spoczywa na laurach. Gwiazda cieszy się chwilą i jest pełna motywacji do zmian i poprawy swojej kondycji fizycznej. Joanna Liszowska od jakiegoś czasu postawiła sobie wyzwanie #healthylifestyle i zaskakuje na swoim profilu na Instagramie, postami podczas joggingu. Zdjęcia cieszą się ogromnym powodzeniem wśród fanów, komentarze na pewno dodadzą jej jeszcze więcej optymizmu i chęci do działania. Czy nadal jest singielką? Trudno powiedzieć, ale wygląda naprawdę zachwycająco! 

Pięknie Pani wygląda na tle złotej polskiej jesieni!

Asiu, wygląda Pani coraz piękniej i młodziej. Jestem fanką Pani twarzy i ciała😊😊🔥

Ale ładna buzia w ładnym otoczeniu. Chyba jest dieta?

Ale Pani coraz bardziej szczupła. Zaczynam sie o Panią martwić :(

Czy Joanna Liszowska nadal chudnie? 

Gwiazda w 2018 roku rozstała się z mężem Olą Serneką, z którym ma dwie córeczki - Emilię i Stellę. Od tego momentu życie aktorki radykalnie się zmieniło. Joanna Liszowska postawiła przede wszystkim, na swój rozwój i oprócz pracy na planie serialu Przyjaciółki, spróbowała swoich sił w muzyce. Dodatkowo zapragnęła odmienić swój wygląd, stąd częste zmiany fryzur oraz dieta i aktywność fizyczna. Od pewnego czasu na jej profilu w mediach społecznościowych fani obserwują konsekwentną metamorfozę aktorki. Asia wyraźnie schudła, ubiera się odważniej, eksponując swoje szczupłe ciało, zaskakuje stylizacjami i pomysłami na spędzanie wolnego czasu. Na najnowszym zdjęciu gwiazdy widać, jak bardzo schudła. Czy Wy też śledzicie nowy styl życia Joanny Liszowskiej? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunday...Gold...Beautiful...Autumn... Spacer był?😘 #sunday #cool #chill #peaceofmind

Post udostępniony przez Joanna Liszowska (@joannaliszowskaofficial)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.