Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
ZE ŚWIATA URODY

Joanna Koroniewska cały czas chudnie. Wygląda jak modelka!

Jak ona to robi?

Redakcja VIVA! 27 września 2019 19:30
Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Aktorka jakiś czas temu na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała swoją świetną sylwetkę prezentując się w skąpym stroju kąpielowym. Joanna Koroniewska regularnie ćwiczy oraz wie, że prawidłowa dieta jest niezmiernie ważna. W swoich social mediach gwiazda opublikowała zdjęcie z prezentacji nowej kolekcji Monnari, na którym pozuje z koleżanką z branży – Małgorzatą Sochą. Obserwatorzy Asi od razu zauważyli, że wygląda promiennie, a zdrowy styl życia zdecydowanie jej służy!

Modna stylizacja Joanny Koroniewskiej

Na modowym evencie artystka postawiła na prostą stylizację – koszulę z bufiastymi rękawami, która w tym sezonie jest trendy, jasne spodnie w kratkę i klasyczne szpilki w kolorze nude, a całość podkreśliła klasyczną torebką od Gucci. Cała stylizacja prezentowała się świetnie, jednak nie tylko to przykuło uwagę fanów Koroniewskiej. Jej sylwetka to zasługa ćwiczeń i bycia w nieustannym ruchu, jak przystało na mamę dwójki dzieci. Formy mogą jej pozazdrościć inne koleżanki z show–biznesu, a także modelki. Koniecznie zobaczcie zdjęcie Joanny Koroniewskiej i sami oceńcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?