Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska
ZE ŚWIATA URODY

Joanna Koroniewska cały czas chudnie. Wygląda jak modelka!

Jak ona to robi?

Redakcja VIVA! 27 września 2019 19:30
Joanna Koroniewska, VIVA! listopad 2013
Fot. Olga Majrowska

Aktorka jakiś czas temu na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała swoją świetną sylwetkę prezentując się w skąpym stroju kąpielowym. Joanna Koroniewska regularnie ćwiczy oraz wie, że prawidłowa dieta jest niezmiernie ważna. W swoich social mediach gwiazda opublikowała zdjęcie z prezentacji nowej kolekcji Monnari, na którym pozuje z koleżanką z branży – Małgorzatą Sochą. Obserwatorzy Asi od razu zauważyli, że wygląda promiennie, a zdrowy styl życia zdecydowanie jej służy!

Modna stylizacja Joanny Koroniewskiej

Na modowym evencie artystka postawiła na prostą stylizację – koszulę z bufiastymi rękawami, która w tym sezonie jest trendy, jasne spodnie w kratkę i klasyczne szpilki w kolorze nude, a całość podkreśliła klasyczną torebką od Gucci. Cała stylizacja prezentowała się świetnie, jednak nie tylko to przykuło uwagę fanów Koroniewskiej. Jej sylwetka to zasługa ćwiczeń i bycia w nieustannym ruchu, jak przystało na mamę dwójki dzieci. Formy mogą jej pozazdrościć inne koleżanki z show–biznesu, a także modelki. Koniecznie zobaczcie zdjęcie Joanny Koroniewskiej i sami oceńcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!