Katarzyna Burzyńska-Sychowicz
Fot. Olga Figaszewska/Edipresse Książki
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Burzyńska bardzo schudła po ciąży. Jej zdjęcia wzbudzają kontrowersje!

Czy rzeczywiście wygląda lepiej?

Redakcja VIVA! 5 listopada 2019 15:15
Katarzyna Burzyńska-Sychowicz
Fot. Olga Figaszewska/Edipresse Książki

Powrót do formy sprzed ciąży bywa trudny, jednak gwiazdy coraz częściej pokazują, w jaki sposób udało im się zrzucić zbędne kilogramy. Wiele z nich korzysta z diet oraz ćwiczeń popularnych trenerek fitness. Do tego grona dołączyła również Katarzyna Burzyńska–Sychowicz, która od dłuższego czasu ćwiczy pod okiem Anny Lewandowskiej. Kasia efektami podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Jesteście ciekawi, jak wygląda po metamorfozie?

Jak gwiazda wróciła do formy sprzed ciąży?

Burzyńska podjęła 30–dniowe wyzwanie z programem Anny Lewandowskiej. Zaledwie kilka miesiącach po urodzeniu udało jej się uzyskać zaskakująco pozytywny efekt. Jak przyznała Katarzyna: „Mam 2 małych dzieci, jestem 4 miesiące po drugim porodzie i kilka dni przed 36 urodzinami i...mam formę życia. obaczcie zdjęcia mojej metamorfozy: ciało zbite i mocne, brzuch bez zarzutów, żadnych „boczków” i „pelikanów”👍. Śmiało możecie mówić mi sprężynka☺️. Jestem tak wytrenowana i czuję w sobie taką moc, że mogłabym powalić któregoś z braci Kliczko. Albo i dwóch naraz. Nie ma wymówek dziewczyny! Skoro mi się udało, każda z Was może to zrobić.”

Ćwiczenia Kasi Burzyńskiej ewidentnie służą, wygląda świetnie, a po ciążowym brzuszku ani śladu. Jak Wam się podoba ta metamorfoza?

Katarzyna Burzyńska – kim jest?

Polska prezenterka i dziennikarka, która pracowała między innymi w stancji muzycznej MTV. Współpracowała z telewizją TVN, Polsat Cafe, TVP1, TVP2 oraz 4funtv. Prowadziła poranne programy w Dzień Dobry TVN, a także Pytanie na Śniadanie. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…