Katarzyna Burzyńska-Sychowicz
Fot. Olga Figaszewska/Edipresse Książki
ZE ŚWIATA URODY

Katarzyna Burzyńska bardzo schudła po ciąży. Jej zdjęcia wzbudzają kontrowersje!

Czy rzeczywiście wygląda lepiej?

Redakcja VIVA! 5 listopada 2019 15:15
Katarzyna Burzyńska-Sychowicz
Fot. Olga Figaszewska/Edipresse Książki

Powrót do formy sprzed ciąży bywa trudny, jednak gwiazdy coraz częściej pokazują, w jaki sposób udało im się zrzucić zbędne kilogramy. Wiele z nich korzysta z diet oraz ćwiczeń popularnych trenerek fitness. Do tego grona dołączyła również Katarzyna Burzyńska–Sychowicz, która od dłuższego czasu ćwiczy pod okiem Anny Lewandowskiej. Kasia efektami podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Jesteście ciekawi, jak wygląda po metamorfozie?

Jak gwiazda wróciła do formy sprzed ciąży?

Burzyńska podjęła 30–dniowe wyzwanie z programem Anny Lewandowskiej. Zaledwie kilka miesiącach po urodzeniu udało jej się uzyskać zaskakująco pozytywny efekt. Jak przyznała Katarzyna: „Mam 2 małych dzieci, jestem 4 miesiące po drugim porodzie i kilka dni przed 36 urodzinami i...mam formę życia. obaczcie zdjęcia mojej metamorfozy: ciało zbite i mocne, brzuch bez zarzutów, żadnych „boczków” i „pelikanów”👍. Śmiało możecie mówić mi sprężynka☺️. Jestem tak wytrenowana i czuję w sobie taką moc, że mogłabym powalić któregoś z braci Kliczko. Albo i dwóch naraz. Nie ma wymówek dziewczyny! Skoro mi się udało, każda z Was może to zrobić.”

Ćwiczenia Kasi Burzyńskiej ewidentnie służą, wygląda świetnie, a po ciążowym brzuszku ani śladu. Jak Wam się podoba ta metamorfoza?

Katarzyna Burzyńska – kim jest?

Polska prezenterka i dziennikarka, która pracowała między innymi w stancji muzycznej MTV. Współpracowała z telewizją TVN, Polsat Cafe, TVP1, TVP2 oraz 4funtv. Prowadziła poranne programy w Dzień Dobry TVN, a także Pytanie na Śniadanie. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.