ZE ŚWIATA URODY

Sara Boruc zdecydowała się na modną w tym sezonie fryzurę!

Czy efekt zachwyca?

Redakcja VIVA! 12 września 2019 15:15
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Podczas wakacji włosy są narażone na przesuszenie oraz stają się delikatne. Z tym problemem po lecie zmagają się również gwiazdy. Jak odświeżyć włosy po wakacjach? Modą fryzurą zainspirowała nas Sara Boruc. Jak teraz prezentuje się WAG’s? Żona Artura Boruca do tej pory nie za często decydowała się na metamorfozy swojej fryzury. Na jej głowie zazwyczaj prezentowało się modne ombre. Tym razem Sara odświeżyła swój kolor oraz zdecydowała się na delikatny balayage. Taka zmiana sprawiła, że jej włosy wyglądają bardzo zdrowo.

Balayage – to hit tego sezonu!

Modne pasemka na które postawiła Sara Boruc to fryzura, która była modna już w latach 90. Trend ponownie wraca do nas jak bumerang, tylko w nieco odświeżonej wersji. Współcześnie balejaż jest tworzony z różnych tonów tego samego koloru. Fryzura sprawia, że włosy są odświeżone, optycznie powiększają swoją objętość, są rozświetlone oraz podkreślają kolory twarzy. Dla kogo jest balejaż? Dla posiadaczek zarówno włosów blond, jak i brązowych. Koniecznie zobaczcie, jak w takiej odsłonie wygląda Sara Boruc. Zdecydowalibyście się na podobny kolor?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.