Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
ZE ŚWIATA URODY

Sara Boruc zdecydowała się na modną w tym sezonie fryzurę!

Czy efekt zachwyca?

Redakcja VIVA! 12 września 2019 15:15
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Podczas wakacji włosy są narażone na przesuszenie oraz stają się delikatne. Z tym problemem po lecie zmagają się również gwiazdy. Jak odświeżyć włosy po wakacjach? Modą fryzurą zainspirowała nas Sara Boruc. Jak teraz prezentuje się WAG’s? Żona Artura Boruca do tej pory nie za często decydowała się na metamorfozy swojej fryzury. Na jej głowie zazwyczaj prezentowało się modne ombre. Tym razem Sara odświeżyła swój kolor oraz zdecydowała się na delikatny balayage. Taka zmiana sprawiła, że jej włosy wyglądają bardzo zdrowo.

Balayage – to hit tego sezonu!

Modne pasemka na które postawiła Sara Boruc to fryzura, która była modna już w latach 90. Trend ponownie wraca do nas jak bumerang, tylko w nieco odświeżonej wersji. Współcześnie balejaż jest tworzony z różnych tonów tego samego koloru. Fryzura sprawia, że włosy są odświeżone, optycznie powiększają swoją objętość, są rozświetlone oraz podkreślają kolory twarzy. Dla kogo jest balejaż? Dla posiadaczek zarówno włosów blond, jak i brązowych. Koniecznie zobaczcie, jak w takiej odsłonie wygląda Sara Boruc. Zdecydowalibyście się na podobny kolor?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…