Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
ZE ŚWIATA URODY

Sara Boruc zdecydowała się na modną w tym sezonie fryzurę!

Czy efekt zachwyca?

Redakcja VIVA! 12 września 2019 15:15
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Podczas wakacji włosy są narażone na przesuszenie oraz stają się delikatne. Z tym problemem po lecie zmagają się również gwiazdy. Jak odświeżyć włosy po wakacjach? Modą fryzurą zainspirowała nas Sara Boruc. Jak teraz prezentuje się WAG’s? Żona Artura Boruca do tej pory nie za często decydowała się na metamorfozy swojej fryzury. Na jej głowie zazwyczaj prezentowało się modne ombre. Tym razem Sara odświeżyła swój kolor oraz zdecydowała się na delikatny balayage. Taka zmiana sprawiła, że jej włosy wyglądają bardzo zdrowo.

Balayage – to hit tego sezonu!

Modne pasemka na które postawiła Sara Boruc to fryzura, która była modna już w latach 90. Trend ponownie wraca do nas jak bumerang, tylko w nieco odświeżonej wersji. Współcześnie balejaż jest tworzony z różnych tonów tego samego koloru. Fryzura sprawia, że włosy są odświeżone, optycznie powiększają swoją objętość, są rozświetlone oraz podkreślają kolory twarzy. Dla kogo jest balejaż? Dla posiadaczek zarówno włosów blond, jak i brązowych. Koniecznie zobaczcie, jak w takiej odsłonie wygląda Sara Boruc. Zdecydowalibyście się na podobny kolor?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sara Boruc MANNEI🎶 (@mannei_is_her_name)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.